spot_img


Zygmunt Frankiewicz będzie ubiegał się o fotel prezydenta Gliwic

To już pewne. Zygmunt Frankiewicz oficjalnie potwierdził zamiar kandydowania na stanowisko prezydenta Gliwic. Wybory samorządowe jesienią.

– Wczoraj po spotkaniu Gliwickiej Inicjatywy Obywatelskiej, po dyskusji i jednoznacznym poparciu tego środowiska potwierdziłem, że zamierzam kandydować na kolejną kadencję. W ciągu najbliższych miesięcy przedstawię gliwiczanom swój program wyborczy oraz kandydatów na radnych. Dzisiaj chciałbym podkreślić, że w ciągu ostatnich lat wiele udało nam się w Gliwicach osiągnąć. Mówiąc „nam” mam na myśli wszystkich mieszkańców. Nasze miasto rozwija się i pięknieje. Jesteśmy w trakcie realizacji historycznych, ze względu na skalę i znaczenie dla miasta, inwestycji. Ich sprawna realizacja to teraz najważniejsze zadanie. Zadanie, którego chciałbym osobiście dopilnować. I to jest jeden z najważniejszych powodów, dla których zdecydowałem się poprosić gliwiczan o to, aby kolejny raz zechcieli mi zaufać – napisał Zygmunt Frankiewicz w oświadczeniu.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

24 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
8 lat temu

Jakoś nie wyobrażam sobie kogoś innego na tym ważnym stanowisku. Po raz kolejny oddam głos na Pana. Pozdrawiam

Skotnik
Skotnik
8 lat temu
Reply to  Paweł

Ja również pójdę zagłosować na Pana Frankiewicza.

wielki1971
wielki1971
8 lat temu

I bardzo dobrze,właściwa osoba na właściwym miejscu.

cliper
cliper
8 lat temu

Dokonczyc dziela-brawo dla pana !

aha ha
aha ha
8 lat temu

Miasto pięknieje czyli betonieje.

Wilhelm
Wilhelm
8 lat temu

Zawsze powtarzałem, że to jest dobry prezydent. Tyle lat juz rządzi i nie źle mu to wychodzi. A pieniacze którzy podpisy na niego zbierali, referendum chcieli nam zafundować, mogą tylko pokwiczeć w kącie.

nikt ważny
nikt ważny
8 lat temu
Reply to  Wilhelm

zobaczymy czy nie będziesz kwiczał

Nick
Nick
8 lat temu

Tragedia!!!

k
k
8 lat temu

Świetnie! mam nadzieje ze Pan Frankiewicz znowu wygra i będzie mógł przewodzić w dalszym rozwój naszych Gliwic. Powodzenia!

nikt ważny
nikt ważny
8 lat temu
Reply to  k

rozwój? rozwój czego?

karolek
karolek
8 lat temu

aha ha do do afryki jak sie nie podoba

entuzjasta
entuzjasta
8 lat temu

módlcie się o dobrą śmierć,bo o rozum już za późno

MD
MD
8 lat temu

Nie ma na razie alternatywy. Poza tym tyle lat i niczego mu „Życzliwi” nie znaleźli
o czymś świadczy. Ma Pan mój głos 🙂

christoph
christoph
8 lat temu

Normalka, znów trzeba wybrać ,,mniejsze zło”.

franec
franec
8 lat temu

moze juz wystarczy

EA-68
EA-68
8 lat temu

Dożywocie jak Łukaszenko 😛

Gleiwitzer49
Gleiwitzer49
8 lat temu

… czy tutaj już wszyscy „magistraccy” się wpisali, czy aby ktoś nie został w tyle. Należy to sprawdzić …

xczarnecka
xczarnecka
8 lat temu

frankiewicz co on wam dal nie pomaga gliwiczanom nie interesuje sie biednymi nie buduje mieszkan dla tych biedniejszych aby wyszli z bezdomnosci .

Knurowianin
Knurowianin
8 lat temu

Bez przesady, ilez mozna no ale wybor nalezy do wyborcow.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Ludzie jacy wy jesteście zaślepieni, a facet na tym korzysta.

kibic
kibic
8 lat temu

czytając bezmyślne wpisy tutaj czonków prezesowskiej inicjatywy obywatelskiej pytam: robicie to z miłości do niego, czy służbowo?
Bo każdy, kto ma choć trochę zdrowego rozsądku wie, że już dawno interesów i rozwoju miasta powinien dopilnowywać ktoś naprawdę kompetentny, a nie nieudacznik wierzący frywolnie, że żyrandol nad nim się nigdy nie urwie;)

Aleksandra
Aleksandra
8 lat temu

Panie Frankiewicz! Proszę coś zrobić z zgm. Młode małżeństwa, które dopiero wchodzą w dorosłe życie, nie mają żadnego wsparcia od miasta. A za co mają kupić mieszkanie? Nie każdego stać na kredyt. Chcemy na nowo możliwości starania się o mieszkania do remontu. Wynajem lokalu socjalnego lub docelowego, to żadne rozwiązanie..

gliwiczanka
gliwiczanka
8 lat temu

Może zagłosujemy w końcu na kogoś kto zajmie się sprawami niecierpiącymi zwłoki. Biedni, mieszkania dla młodych par i małżeństw ? Nowe szkoły o ciekawych kierunkach ? Odnoszę wrażenie że P. Frankiewicz potrafi tylko zamykać szkoły np.ZSP przy ul. Jasnej i budować nowe hale chociaż w samych gliwicach po wybudowie każdej będzie ich już chyba ze 4. Po co tyle hal ? O każde dodatkowe dofinansowanie musimy się nachodzić nastarać a i tak g**no dostaniemy. Nikt nie liczy się z młodymi i z tym że nie mają gdzie pracować. Od miasta nie dostaniemy nic. Pełno pustych kamienic stoi ale nie ma… Czytaj więcej »

ekluby
ekluby
7 lat temu

Mlodzi go wybrali znowu na prezydenta gdzie mieli oczy nie ma i nie bedzie wsparcia dla mlodych,Brak mieszkan dla mlodych ,brak pracy,wazne wydawanie pieniedzy na pierdoly.Zamiast posawic kilkanascie blokow dla mlodych ktorzy chca zalozyc rodzine i aby mieli latwo w starcie.Od lat nie postawiono zadnego bloku dla mlodych ani nie ma dla nich zadnego wsparcia zadluza sie miasto na bezsensowne inwestycje a bedzie jeszcze gorzej.Gdyby byl ktos nowy moze spojrzalby innym okiem na potrzeby Gliwiczan tak jak zrobiono w innych miastach powyrzucano zasiedzialych prezydentow gliwiczanie to olali na calym froncie.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI