Zmasowana kontrola „tajniaków” podczas festynu?

Do naszej redakcji dotarło pismo od przewodniczącego Rady Osiedlowej Ligota Zabrska. Opisuje on w nim sytuację, która miała miejsce podczas festynu „Ligocka Noc Świętojańska”.

Całość pisma poniżej
Komendant

W rozmowie z gazetą „Tydzień”, komisarz Marek Słomski z gliwickiej policji wyjaśnił, że „tajniakami” nie byli funkcjonariusze policji. Byli to prawdopodobnie pracownicy ZAiKS-u, którzy dostali sygnał o tym, iż podczas festynu odtwarzana jest publicznie muzyka. Przypomnijmy, że na to trzeba posiadać zgodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, której organizatorzy prawdopodobnie nie mieli.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zajaczkowski A*
Zajaczkowski A*
8 lat temu

Zastanawia mnie to kto jeszcze w tym okrągłostołowym burdelu ma mnie prawo zatrzymywać, przesłuchiwać, zatrzymywać, ruchać na każdym kroku, okradać z emerytury, …… Czy ma to prawo każdy śmieć urzędniczy? Czy być może nie tylko on?

Gliwiczanin
Gliwiczanin
8 lat temu

Panie Andrzeju Zajączkowski jak już jest Pan taki chętny do wymyślania ludziom i nazywania ich urzędniczymi śmieciami to proponuję być też takim ofensywnym wobec chociażby wyszukiwarki google. Ona Panu podpowie kto może zatrzymywać, przesłuchiwać itd.

Legia
Legia
8 lat temu

Ciekawa Sprawa . Takie tajniackie akcje to tylko podpucha żeby statystyki poprawić. Mimo wszystko powinni się wylegitymować łajzy jedne.

Anet
Anet
8 lat temu

„Śmieć urzędniczy?” – skąd w panu tyle nieskrywanej nienawiści?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI