300 miejsc pracy w Gliwicach czeka. Rekrutacja trwa

Rozpoczęła się rekrutacja 300 osób, na które czekają wolne miejsca pracy.

Oferta skierowana jest do mieszkańców Gliwic, w których mieści się zakład NGK, ale również Rudy Śląskiej, Bytomia, Świętochłowic, Zabrza, Knurowa, a także innych okolicznych miejscowości, z których pracodawca ułatwia dojazd do miejsca pracy.

NGK Ceramics Polska jest zakładem produkcyjnym będącym częścią międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd., światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych. Firma zatrudnia obecnie ponad 2600 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w Gliwicach. W gliwickim zakładzie produkowane są filtry ceramiczne cząstek stałych do silników diesla DPF oraz wielko rozmiarowe substraty ceramiczne (LSH) stosowane jako wkłady katalityczne w silnikach diesla.

– Prowadzona przez nas rekrutacja już się rozpoczęła i zaczęliśmy otrzymywać pierwsze zgłoszenia kandydatów – komentuje Magdalena Kopczyńska, Branch Supervisor w gliwickim oddziale agencji zatrudnienia Manpower. – Liczymy na duże zainteresowanie, bo oferta to szansa na zatrudnienie w zakładzie, który nie tylko zapewnia ciekawe warunki pracy, ale również stabilność. W Gliwicach NGK Ceramics istnieje już 10 lat i jest tu największym inwestorem. Akurat w ubiegłym miesiącu obchodzony był jubileusz z tej okazji.

Ta okrągła data splata się z decyzją o otwarciu kolejnej hali produkcyjnej. Pośród wymaganych u kandydatów kompetencji poszukiwane są umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne oraz dyspozycyjność. Poszukiwani kandydaci powinni też posiadać wykształcenie co najmniej zawodowe i doświadczenie na podobnym stanowisku. Zaangażowanie w wykonywane obowiązki również jest w cenie.

Wysokość miesięcznego wynagrodzenia jest konkurencyjna na lokalnym rynku. Dodatkowo przyznawana jest premia, a także możliwość otrzymania nagród finansowych w trakcie pracy, np. za frekwencję. Zatrudnieni otrzymają też wyjątkowo atrakcyjny pakiet motywacyjny obejmujący ubezpieczenie grupowe oraz karty sportowe. Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową, podpisana z agencją zatrudnienia Manpower.

Prowadzony proces rekrutacyjny cały czas trwa, a każdy zainteresowany pracą dla firmy NGK Ceramics Polska może wziąć w nim udział, wysyłając swoje CV na adres [email protected], wpisując w tytule maila hasło „Praca w NGK”. Informacje na temat rekrutacji dostępne są na stronie www.manpower.pl, pod telefonem 882-188-452 lub 608-480-275, a także w regionalnym biurze Manpower, które mieści się przy ulicy Wrocławskiej 10 w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI