75 tys. zł na paliwo dla klientów od Europy Centralnej

Majowe zakupy mogą być podwójnie przyjemne. Przy poszukiwaniu prezentów komunijnych czy majowych wizytach w sklepach można w Europie Centralnej wygrać tankowanie, za które płaci to gliwickie centrum.

– Maj to dla wielu śląskich rodzin czas wzmożonych wydatków. Na dobre trwa okres komunijny. Przygotowujemy się do wakacji oraz krótszych letnich wyjazdów. Często zmieniamy również oblicza naszych mieszkań, domów czy działek – mówi Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora Europy Centralnej. – Dlatego postanowiliśmy nieco ulżyć portfelom naszych klientów. Od pierwszej soboty maja, w ramach trwającej loterii, rozdamy karty przedpłacone na darmowe tankowanie. Dzięki nim więcej osób może wybrać się na wspólny rodzinny wyjazd lub zaoszczędzić fundusze na benzynę, przeznaczając te środki na inne przyjemności.

Loteria paliwowa startuje w sobotę 7 maja.

Żeby w niej uczestniczyć wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych. Dzięki nim otrzymamy jeden kupon, który uprawnia w specjalnym punkcie do przekonania się o tym, czy los nam sprzyja. Podczas akcji 750 szczęśliwców powróci z Europy Centralnej z kartami przedpłaconymi na paliwo o wartości 50, 100 lub 150 złotych – do wykorzystania na dowolnej stacji benzynowej w Polsce. Jednorazowo można otrzymać do 10 kuponów uprawniających do uczestnictwa w loterii i szans na wygranie tankowania. Zakupy od poniedziałku do piątku wykonane do godziny 15.00 premiowane są podwójną liczbą kuponów.

Komunijne przygotowania
W Europie Centralnej rozpoczął się już czas przygotowań komunijnych. W tym roku niezmienną popularnością cieszy się drobna elektronika. Decydujemy się na zakupy smartfonów, tabletów i laptopów. Częstym prezentem, już nieco z wyższej półki, są także konsole do gier. Wbrew pozorom do łask wracają także rowery. To często zakup na lata i na jego wybór stawiają przede wszystkim rodziny dbające o wspólne spędzanie wolnego czasu. Coraz popularniejszy staje się także wybór kart podarunkowych, które proponują różne sklepy. – W ten sposób unikamy przykrych niespodzianek, jakie czasem zdarzają się przy wręczaniu prezentów, kiedy świętujące dziecko otrzymuje chociażby dwa tablety, czy rowery – mówi Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora Europy Centralnej. – Takie rozwiązanie jest też często dużo dyskretniejszym i bardziej eleganckim upominkiem niż wręczanie gotówki w przysłowiowej kopercie. Pozwala także nieco ukierunkować zakupy młodego człowieka.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI