r e k l a m a


Akademia Piłkarska TEAM rozwija się

Akademia Piłkarska TEAM nawiązała współpracę z firmą Marco.

– Jest to dla akademii ogromne wyróżnienie i jednocześnie sygnał, że dotychczasowa praca jest dostrzegana przez uznane marki – mówi Jarosław Kaszowski, założyciel TEAM. – Cieszą nas takie inicjatywy, szczególnie że Akademia Piłkarska TEAM prowadzona jest z głową. Sport to jedno, ale z naszego punktu widzenia szczególnie istotne jest wpajanie młodemu pokoleniu uniwersalnych wartości, jak szacunek, praca zespołowa i dzielenie się sukcesem. Wszystko to dzieje się w Akademii Pana Jarka Kaszowskiego i dlatego nasza firma zdecydowała się wesprzeć jej działalność – mówi Marek Śliboda, prezes firmy Marco.

– Dla nas to ogromne wyróżnienie. Znamy wartości, jakimi kieruje się Marco – firma, która znana jest ze swojej szerokiej działalności charytatywnej, wspierająca wiele ciekawych projektów. Najwyraźniej nasze działania odpowiadają ich polityce, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że dotychczasowa droga była odpowiednia – mówi Jarosław Kaszowski. Niebawem grono partnerów zasilą kolejne firmy, co pokazuje jak stabilną i istotną w środowisku marką jest Akademia Piłkarska TEAM. Rozpiera nas duma i jednocześnie czujemy dodatkowy bodziec motywujący nas w pracy. Wiemy, że praca pełna pasji i poświęceń przynosi efekt – dodaje były kapitan Piasta Gliwice.

– Sport to jedno, ale z naszego punktu widzenia szczególnie istotne jest wpajanie młodemu pokoleniu uniwersalnych wartości, jak szacunek, praca zespołowa i dzielenie się sukcesem. Wszystko to dzieje się w Akademii Jarka Kaszowskiego i dlatego nasza firma zdecydowała się wesprzeć jej działalność – kończy prezes Marco.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI