r e k l a m a

spot_imgspot_img

Duży koncert w Gliwicach. Zagrają m.in. Margaret i Perfect

Margaret, Mateusz Ziółko oraz Perfect zagrają w Gliwicach.

Koncert z okazji 20-lecia gliwickiej podstrefy KSSE odbędzie się już 2 września. Początek występów o godz. 18.00 na placu Krakowskim. Wstęp wolny.

Repertuar zespołu Perfect jest znany niemal każdemu mieszkańcowi naszego kraju. Przeboje takie jak „Ale wkoło jest wesoło”, „Kołysanka dla nieznajomej”, „Nie płacz Ewka”, „Niepokonani” czy legendarna „Autobiografia” uchodzą za klasyczne przeboje polskiego rocka. Podczas gliwickiego koncertu grupy na pewno ich nie zabraknie.

Drugą gwiazdą, która będzie występować przed gliwicką publicznością będzie Margaret, czyli Małgorzata Jamroży. Młoda wokalistka zdobyła serca publiczności przebojowymi hitami takimi jak „Thank You Very Much” oraz niezwykle nastrojowemu wykonaniu piosenki „It Will Be Lovely Day”. Jej najnowszy przebój „Cool Me Down” znalazł się na 4. miejscu listy AirPlay – Top i stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Mateusz Ziółko natomiast jest zwycięzcą trzeciej edycji popularnego talent show „The Voice of Poland”. Jury doceniło jego niezwykły talent i wielowymiarową osobowość muzyczną dzięki której przyciąga na swoje występy tłumy fanów. Krytycy wróżą mu wielką muzyczną karierę.

Organizatorem jest Urząd Miejski w Gliwicach. Koncertowi towarzyszyć będą konkursy i quizy z udziałem publiczności.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI