r e k l a m a


Andrzej Grabowski wystąpi w Forum

W piątkowe popołudnie (19 sierpnia) widzów w CH FORUM bawić będą skecze Kabaretu Świerszczychrząszcz. Już na dźwięk samej nazwy chce się śmiać.

W sobotę (20 sierpnia) wesoły nastrój zagwarantują znani i lubiani żartownisie: Andrzej Grabowski oraz ekipa Kabaretu pod Wyrwigroszem. Początek występów o godz. 16:00. Wstęp wolny.

W ramach sierpniowego cyklu w CH FORUM prezentują się czołowe kabarety oraz stand-uperzy. Aplikację kolejnej – trzeciej już z kolei – potężnej dawki humoru rozpocznie w piątek męski tandem sceniczny – Kabaret Świerszczychrząszcz. Podczas występów łączy on w całość różne formy wyrazu: ruch, muzykę i dźwięki z offu. Charakteryzuje się zaskakującymi skojarzeniami i żartobliwymi puentami. Kabaret zdobył uznanie na większości przeglądów i festiwali w Polsce. Jest regularnym gościem w rozrywkowych programach telewizyjnych.

Rozpoczynający sobotni program Andrzej Grabowski to tuz polskiej sceny kabaretowej. Jego talent komediowy sprawił, że karierę aktorską uzupełniał występami na estradzie jako Andrzej Grabowski Show. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje zarówno teksty znane, ale także nowe – w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z których najpopularniejszy jest góral – specyficznie postrzegający rzeczywistość.

Na zakończenie trzeciej odsłony śmiechów-chichów w CH FORUM wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem. Ten krakowski kabaret jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Na najnowszy, tegoroczny program Variaté składają się skecze, monologi oraz piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju.

W ramach wesołego cyklu w gliwickim CH FORUM zaprezentują się jeszcze:
– 26 sierpnia, godz. 16:00: Formacja Chatelet
– 27 sierpnia, godz. 16:00: Czesław Jakubiec Comedy

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI