r e k l a m a


Będą wyłączać sygnalizację świetlną na skrzyżowaniach

Kierowcy muszą liczyć się z czasowymi wyłączeniami wybranych sygnalizacji świetlnych.

Wszystko z powodu kontynuacji prac w ramach projektu pod nazwą :„Rozbudowa systemu detekcji na terenie miasta Gliwice wraz z modernizacją wybranych sygnalizacji świetlnych”. Projekt swoim zakresem obejmuje modernizację istniejącej infrastruktury, a także uruchomienie nowych funkcjonalności, które pozwolą na globalne zarządzanie ruchem w obrębie miasta.

Do tej pory w ramach realizacji projektu zmodernizowano sygnalizacje świetlne na 15 skrzyżowaniach, pojawiły się m.in. kamery służące do monitoringu w obrębie skrzyżowania, zainstalowano także urządzenia pomiaru ruchu.

Zadanie realizowane jest z funduszy EU w ramach działania 8.3: Rozwój inteligentnych systemów transportowych priorytet VIII: Bezpieczeństwo transportu i krajowe sieci transportowe Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anfa
Anfa
11 lat temu

I kul proponuje zacząć od wyłączenia tej na toszeckiej, jak jest wyłączona korek jest mniejszy \o/

Lukas
Lukas
11 lat temu

Wszystko fajnie, ale nie ma napisane, na których skrzyżowaniach będzie modernizowana sygnalizacja świetlna w tym roku.

sygnalizator
sygnalizator
11 lat temu

Widocznie poleca ze wszystkimi, jak nie jest napisane na jakich, logiczne.

Lukas
Lukas
11 lat temu
Reply to  sygnalizator

Uwierz mi, że na pewno nie na wszystkich 😉

Anfa
Anfa
11 lat temu

To ja proponuje jeszcze oprócz Toszeckiej następująco: 1. Kochanowskiego-Nowy Świat jadąc 50 km/h w nocy bez korków jako pierwsza osoba nie jestem w stanie zdążyć na Nowym Świecie 2. Nowy Świat – Zygmunta starego j/w 3. Kościuszki – Sobieskiego j/w 4. Kościuszki – Daszyńskiego j/w 5. Kościuszki – Styczyńskiego to jest dopiero abstrakcja, stojąc Daszyńskiego, światła na Styczyńskiego 3 razy pokazują zielone i czerwone, ruszając już nie zdążyłam na Styczyńskiego bo zgasło lecz, polega to chyba na tym żeby człowiek zrobił redukcje przyhamował bo w tym momencie się światło znowu zapala ;] W drodze powrotnej jest jeszcze lepiej Kościuszki –… Czytaj więcej »

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI