r e k l a m a


Byli na wagarach i palili „trawkę”. Uczniowie gliwickich szkół zatrzymani

5 kwietnia około godziny 12.45, strażnicy miejscy patrolujący rejon Szobiszowic, na ulicy Dworskiej zauważyli czterech młodych mężczyzn, którzy na widok patrolu zaczęli dziwnie się zachowywać.

Po chwili jeden z nich coś wyrzucił. Funkcjonariusze zabezpieczyli pakunek. W związku z podejrzeniem, że mogą to być środki odurzające, zatrzymano wszystkich mężczyzn, a na miejsce wezwano patrol policji.

Po wylegitymowaniu okazało się, że są to nieletni uczniowie gliwickich szkół, którzy przebywali na wagarach. Kilka minut później na miejsce przybyli funkcjonariusze Grupy Szybkiego Reagowania, którym przekazano zatrzymane osoby. Ostatecznie po zbadaniu suszu przez policję, okazało się, że pakunek, który wyrzucił jeden z młodych mężczyzn zawierał sporą ilość narkotyków. Ze względu na wiek sprawców prowadzeniem czynności zajął się Wydział do Spraw Nieletnich Komendy Miejskiej w Gliwicach.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artu Di Tu
8 lat temu

Patologia PIS

Zychu
Zychu
8 lat temu
Reply to  Artu Di Tu

Najgłupszy komentarz…

Artur Szarek
8 lat temu

Oj ale straszne… W oczach ludzi to pewnie narkomani i przestępcy..

Artur Miller
8 lat temu

Krzeslo elektryczne i rozstrzelac bandytów.

Ciekawy
Ciekawy
8 lat temu

Grupa Szybkiego Reagowania… Uśmiałem się 😀 Skoro do takiej sprawy przydzielają taką jednostkę to ciekawe kto podjedzie na np zadymę kiboli 😀 Grupa Jeszcze Szybszego Reagowania ? 😀

Łukasz Aurast
8 lat temu

Dożywocie im 😀

Paweł Cichy
8 lat temu

Ogromny sukces straży miejskiej takie akcje utwierdzaja nas w tym że ich dalsze istnienie jako instytucji jest w pełni zasadne

Barto Zacki
8 lat temu

„Zawiniątko” , „trawka”, „narkotyk” ,”odurzenie” oraz kurwa „grupa szybkiego reagowania” która nie reaguje na to co trzeba :/
Meksyk

Michał
Michał
8 lat temu

to jest śmieszne grupa szybkiego reagowania do dzieciaków palących skręty naprawdę ilość musiała być SPORA 🙂

proszę ile osób trzeba było zaangażować straż miejska, policja , grupa szybkiego reagowania, prokurator, szkoła , rodzice i na koniec sąd. Do czego to prowadzi z tak błahego powodu!

teraz dzieciaki będą karane już na starcie swojego pełnoletniego życia. Szkoda gadać brak mi słów dla polityki narkotykowej tego kraju. To muszą być straszne narkotyki ta trawa co w żyłę się aplikuje.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI