Cyrk na wodzie już niebawem w Gliwicach. Niezwykłe show

Od 29 września do 1 października w Gliwicach będzie gościł cyrk Imperial Show, który co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji, radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

W zeszłym roku Imperial Show po raz pierwszy zaprezentował nowy cyrk na polskiej arenie, jest to cyrk na wodzie. Niezwykłe było dla widza zobaczenie na arenie basenu z dużymi fontannami. To wodospady, kaskady wodne, profesjonalni artyści cyrkowi, laureaci i laureaci festiwali sztuki cyrkowej, niezapomniany pokaz świetlny.

W tym roku cyrk Imperial Show zaprezentuje swojej publiczności nowy niezapomniany Water Show „Burleska”.

Będzie jeszcze więcej pozytywnych emocji i morze wrażeń. Nasza publiczność będzie mogła podziwiać profesjonalizm naszych artystów. Będziemy mogli przenieść Cię do magicznego świata cyrku, w którym poczujesz się jak część naszego spektaklu. Profesjonalni artyści, akrobaci, gimnastycy, pokaz iluzji, linoskoczkowie, żonglerzy, pokaz baletu, tony wody, lekkie muzyczne fontanny i najbardziej ekscentryczni i zabawni klauni ze swoim jedynym mamutem na świecie. Zapraszamy na nasze spektakle Cyrku na Wodzie „IMPERIAL SHOW”.

Więcej informacji oraz bilety na stronie: http://www.imperialshow-ua.com/city_gliwice.html

Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
8 dni temu

wjazd na głowę to 100 PLN, wiadomo u Nas artyści cyrkowi są tępieni:-/ dlatego tak bardzo drogo. Może ci co zarabiają tyle w godzinę czy dwie w Polsce ich wesprą pójściem na spektakl, Obi.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI