r e k l a m a

spot_imgspot_img

Dolnych Wałów już otwarta. Ostatecznie

Ulica Dolnych Wałów dziś, z kilkudniowym opóźnieniem, została oddana do użytku. Droga została wyremontowana w ramach realizowanej modernizacji uliczek Starego Miasta.

Organizacja ruchu na ul. Dolnych Wałów pozostaje bez zmian. Ruch odbywał się będzie od ul. Dworcowej w kierunku do ul. Zwycięstwa. Na odcinku ul. Dolnych Wałów czasowo – do 31 sierpnia – dopuszczono parkowanie samochodów po obu stronach ulicy.

Od najbliższego poniedziałku – 1 września – po prawej stronie zostanie przywrócony postój TAXI, który na czas remontu był przeniesiony na ul. Zwycięstwa.

Początkowo zapowiadano otwarcie ulicy na poniedziałek 25 sierpnia. Jednak ze względu na konieczność niewielkich poprawek nawierzchni termin ten został przesunięty.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
berg
berg
9 lat temu

„Początkowo zapowiadano otwarcie ulicy na poniedziałek 25 sierpnia. Jednak ze względu na konieczność niewielkich poprawek nawierzchni termin ten został przesunięty.”

UM zrobił falstart, pochwalił się na swojej stronie internetowej, że od poniedziałku 25 sierpnia droga już będzie przejezdna. Termin został przesunięty, ale oczywiście kierowców nie powiadomiono o tym fakcie. Kto był, to widział tworzące się tam korki, gdy kolejne auta wjeżdżały w zablokowaną uliczkę. Oczywiście oznakowania żadnego również nie było, że droga jest nieczynna.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI