r e k l a m a


Dwa wypadki z udziałem rowerzystów

Wczoraj w Łabędach doszło do dwóch wypadków z udziałem rowerzystów. W obu przypadkach pokrzywdzeni doznali poważnych złamań nóg.

Pierwszy wypadek wydarzył się około godziny 10.30 na ul. Strzelców Bytomskich. Kierująca fiatem, tzw. maluchem, 82-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 70-letniej rowerzystce.

Do drugiego wypadku doszło około 17.30 przy ul. Fiołkowej. Tu 37-letni gliwiczanin nie upewnił się, czy ktoś czasem nie nadjeżdża i… otworzył drzwi swojego volkswagena. 71-letni rowerzysta nie był w stanie wyhamować, uderzył w nie. Przewracając się, złamał nogę.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gliwiczanin
gliwiczanin
10 lat temu

82 lata. Wszystko mówi za siebie.

Tak
Tak
10 lat temu

Widać, że rzeczywiście rowerzyście powodują najwięcej wypadków.

Tak
Tak
10 lat temu

…i do tego widać, ze rzeczywiście lepiej jeździć rowerem po chodniku jeśli nie chce się stracić życia lub zdrowia. ścieżek brak.

Piotr
Piotr
10 lat temu

Rowerzyści na drogach,to jedna wielka udręka!!!

gliwiczanin
gliwiczanin
10 lat temu

A gdzie niby maja jeździć jak nie ma ścieżek rowerowych cwaniaczku.

q7 lpg
q7 lpg
10 lat temu

niech sobie kupiom auta biedaki

Gliwiczanin 73
Gliwiczanin 73
10 lat temu

Niestety pomimo rozdmuchanej propagandy sukcesu jaką od paru lat prowadza zarowno nasi lokalni wlodarze jaką i uprawiają podległe im media, kwestia sciezek rowerowych jak tez generalnie drog i komunikacji w Gliwicach to temat wciaz bardzo daleki od normalnego, takiego ktory sluzylby mieszkancom.

Mariusz
Mariusz
10 lat temu

Rowery są dobre dla pajacow

Mariusz II
Mariusz II
10 lat temu

Chciałem zwrócic uwagę moim szanownym przedmówcom, że to kierowcy samochodów byli sprawcami tych wypadków. Natomiast uważam, że drogi i ulice są dla wszystkich użytkowników, tylko należy zachować trochę uwagi, rozsądku i kultury.

realista
realista
10 lat temu

Widze,ze rzeczywiscie pieprzyc tych od przepisow i jezdzic rowerem po chodniku.Wole to niz byc okaleczony przez jakis idiotow samochodowych w tym gredziolku.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI