Dyrektor teatru ostatni dzień w pracy. Ogłoszono konkurs na to stanowisko

31 marca to ostatni dzień Pawła Gabary na stanowisku dyrektora Gliwickiego Teatru Muzycznego.

W styczniu Gabara złożył rezygnację. Dziś na stronie GTM pojawiło się podziękowanie.

„Z całego serca dziękuję Zespołowi Gliwickiego Teatru Muzycznego za siedemnaście lat wspaniałej teatralnej przygody, za trud i ofiarność, za talent i poświęcenie, za łzy i uśmiechy radości.
Dziękuję Dziennikarzom, Sprzymierzeńcom i wszystkim osobom, które swą serdecznością wspierały nasz Teatr.
Kłaniam się głęboko Publiczności z wdzięcznością za wierność, otwarte serca i umysły” – napisał Paweł Gabara.

Miasto już ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora GTM. Osoby ubiegające się o to stanowisko muszą spełniać szereg wymagań. Powinny posiadać m.in. wykształcenie wyższe zakończone uzyskaniem tytułu magistra na kierunku zarządzanie, lub na dowolnym kierunku pod warunkiem posiadania wykształcenia wyższego zakończonego uzyskaniem tytułu co najmniej licencjata na kierunku zarządzanie lub posiadania ukończonych studiów podyplomowych z zakresu zarządzania.
Ważne jest również co najmniej 5 lat udokumentowanego stażu pracy, w tym co najmniej 3 lata udokumentowanego stażu pracy na stanowisku dyrektora lub zastępcy dyrektora w jednostkach sektora finansów publicznych. Konieczna jest znajomość zagadnień związanych z branżą teatralną i muzyczną oraz prowadzeniem działalności kinowej, znajomość problematyki związanej z organizacją, realizacją i wystawianiem przedstawień teatralnych, widowisk muzycznych, spektakli teatralnych, przedstawień baletowych, recitali, koncertów oraz innych imprez o charakterze kulturalnym, znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem samorządową instytucją kultury.

Wnioski aplikacyjne należy składać do 30 kwietnia 2015 r.

Zobacz też: Paweł Gabara złożył rezygnację. Będzie nowy dyrektor teatru

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI