r e k l a m a
spot_imgspot_img

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Konarskiego 18B, 19 kwietnia, w godz. 10:00-14:00.

Zwiedzanie wybranych wydziałów uczelni będzie możliwe również w Zabrzu i Katowicach. Podczas Dnia Otwartego uczniowie zainteresowani studiami na Politechnice Śląskiej zapoznają się z ofertą edukacyjną uczelni na rok akademicki 2013/2014 oraz poznają korzyści płynące ze studiowania kierunków matematycznych, przyrodniczych i technicznych. Ponadto, będą mogli zwiedzić sale wykładowe i laboratoria, porozmawiać z wykładowcami i studentami oraz rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości związane z tegoroczną rekrutacją.

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej odbędzie się równocześnie w trzech miastach – Gliwicach, Zabrzu i Katowicach. Dzięki temu odwiedzający będą mieli szansę zwiedzić te wydziały, których oferta dydaktyczna najbardziej ich interesuje. Spotkanie w Gliwicach rozpocznie się o godz. 10:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym, skąd o 12:00 wyruszy pierwsza tura wycieczek po wybranych przez uczestników gliwickich wydziałach uczelni. Katowicki Wydział Transportu można odwiedzać między 10:00 a 12:00, a znajdujący się w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle’a Wydział Inżynierii Biomedycznej w godz. 9:00-14:00.

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej połączony będzie w tym roku ze spotkaniem akademickim, organizowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, którego celem jest promocja kierunków matematycznych, przyrodniczych i technicznych. Tegorocznych maturzystów, jak również uczniów klas młodszych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem Dnia Otwartego Politechniki Śląskiej oraz do odwiedzenia nas 19 kwietnia.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI