r e k l a m a
spot_imgspot_img

Hat-trick Docekala i pierwszy gol Collinsa. Rezerwy wygrywają (TV)

Rezerwy Piasta wygrały 5:2. W drużynie zagrało aż 9 zawodników z pierwszego zespołu.

W sobotę odbył się mecz Piasta II Gliwice ze Swornicą Czarnowąsy. Na murawie wystąpili m.in. Jakub Szmatuła, Kornel Osyra, Damian Zbozień, Tomas Docekal, Mariusz Zganiacz, Łukasz Hanzel, Pavol Cicman, Collins John, Rabiola – każdy z nich to zawodnik pierwszego zespołu. Niestety, Portugalczyk Rabiola nie robi furory na boisku, podobnie Collins. Rabiola raz zagrał bardzo dobrą piłkę do Docekala, który po tym podaniu zdobył bramkę. Collins strzelił z rzutu karnego.

Collins John został w 55. minucie zastąpiony przez Krzysztofa Hałgasa, który po chwili zdobył piękną bramkę. Na plus zasługuje gra Damiana Zbozienia, Pavola Cicmana i Mariusza Zganiacza. Widoczny był także Łukasz Hanzel.

Zobacz skrót drugiej połowy meczu

realizacja: Łukasz Fedorczyk

Od 76. minuty Piast grał w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartkę zobaczył Jarosław Piewko. Sędzia podyktował karnego, którego Swornica wykorzystała.

Mecz zakończył się wynikiem 5:2 – w momencie, gdy Piast wychodził z ładną akcją sędzia zagwizdał po raz ostatni. Zawodnicy mieli o to pretensje do arbitra. Jeden z piłkarzy już po zakończeniu meczu dostał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.