r e k l a m a


Jarosław Kaszowski wraca do gry. Będzie występował w ekstraklasie

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2014_01/20140106_kaszowski_jasna.mp4″ /]

Były kapitan Piasta Gliwice kiedyś grał już w futsal. Po 11 latach przerwy wraca do piłki halowej.

Dziś na konferencji prasowej, prezes GAF Jasna wręczył mu koszulkę meczową. Kaszowski niedawno zajął się szkoleniem młodzieży. Jego szkółka niebawem rozwinie skrzydła. Od teraz szkolenie młodych piłkarzy będzie odbywało się w nowej hali przy ul. Jasnej.

Do zespołu GAF Jasna dołączyli także dwaj inni zawodnicy. W GAF będzie grał także Karol Zdonek, zawodnik KS 04 Rachowice oraz 35-letni Damian Wojtas, piłkarz AZS UŚ Katowice.

Jarosław Kaszowski określany jest mianem legendy Piasta Gliwice. Przeszedł z zespołem drogę od B-klasy do ekstraklasy. W 2011 roku rozstał się z klubem z Okrzei. Przez jakiś czas grał jeszcze w Ruchu Radzionków. W 2012 roku rozwiązał kontrakt z tym klubem. Obecnie pracuje w Piaście jako manager ds. klientów kluczowych.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
\G/
\G/
10 lat temu

Wielka mi legenda przez kurczaków zrobiona na siłę bo nikogo lepszego nie mieli i miec nie będą.

Pol
Pol
10 lat temu
Reply to  \G/

kumkaj stąd

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

dobry krok kasza

ja
ja
10 lat temu

Do /9\
A wy macie legende jakas ? Banasia : D?

PG1945
PG1945
10 lat temu

żabskich ściska bo oni jedyną legendę jaką mają to Podolskiego który mówi że dopiero będzie grał w górniku jak już będzie stary i upośledzony. Wtedy wpisze się w zespół idealnie

RUP Zabrze
RUP Zabrze
10 lat temu

Macie kury internet? to poczytajcie o legendach Górnika. A co do Kaszy- jest najwieksza legenda Piasta i wiekszej nie bedzie. Pozdrawiam Jarek, niejeden meczyk zagralismy przeciwko sobie w 5 pilkarskich w latach 90. Kolega Nawrota

chatka-puchatka
chatka-puchatka
10 lat temu

Żabskie legendy to puchary zakurzone z czerwonych czasów, kiedy nadawano po linii partyjnej kto ma być tym pierwszym, o takiej legendzie jak Kaszowski to mogą tylko pomarzyć ci mistrzowie spamu w internecie.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI