r e k l a m a


J. Buzek: „Ten człowiek zamykał kopalnię wśród swoich sąsiadów” (TV)

Profesor Jerzy Buzek, europoseł, a do niedawna przewodniczący Parlamentu Europejskiego przyjechał do swojego miasta z okazji zgromadzenia WTA.

Były premier podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Nowych Gliwicach wspominał lata 90., gdy zamykano Kopalnię Gliwice, gdzie dziś znajduje się inkubator przedsiębiorczości.- Kilometr stąd mieszka Janusz Steinhoff, były minister gospodarki odpowiedzialny za tę reformę. Jeśli ludzie mówią, że zamykano kopalnie ze względów politycznych, to chciałem powiedzieć, że ta osoba, która była za to odpowiedzialna i dokonała wielkiej reformy górnictwa mieszka tutaj za miedzą. Osoba ta zamykała kopalnię wśród swoich najbliższych wyborców i znajomych – mówi Buzek.

Prof. Buzek pogratulował także prezydentowi Zygmuntowi Frankiewiczowi odważnych decyzji.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2012_09/20120911_buzek.flv” /]
 

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca PKM
kierowca PKM
11 lat temu

Buzek to porządny facet. Uczciwy i ludzki i dlatego tak się lubią z prezydentem Frankiewiczem.

szary obywatel
szary obywatel
11 lat temu

Buzek jest doskonałym przykładem na to że podejmowanie niepopularnych decyzji nie popłaca. Frankiewicz też często podejmuje takie decyzje i za to go najpierw krytykują a później chwalą i inne miasta się na nas wzorują. Buzka odwołali z premiera a później jak zobaczyli że to co zrobił nie było takie złe wybierają go na posła do europarlamentu. W świecie jest szanowany i był dlatego przewodniczącym europarlamentu. Ja się nie zdziwię jak Frankiewicz rzuci w końcu zarządzaniem Gliwicami bo pewnie ma już dosyć że go ci referendyści krytykują ciągle i on musi udowadniać im w sądzie że kłamią. Rzuci tym i zostanie… Czytaj więcej »

karol
karol
11 lat temu
Reply to  szary obywatel

Żeby Frankiewicz zostać europosłem musiałby mieć jeszcze mieć listę z której mógłby wystartować. Ale kto chciałby go na swojej liście???

tomek
tomek
11 lat temu

Mamy wielkie szczęście, że trafiło nam się urodzic i mieszkać w Gliwicech. Jest to w Polsce jedno z najlepiej zarządzanych miast. Mamy niskie bezrobocie, dobrą pracę w porządnych firmach i zapewnie łatwiej nam bedzie tu w Gliwicach pod rządami Frankiewicza przetrwac nadchodzący kryzyz. Ceńmy to sobie i nie psujmy.

Bart
Bart
11 lat temu
Reply to  tomek

„Kryzyz” może przetrwamy, ale czy kryzys również?

Kefas
Kefas
11 lat temu
Reply to  tomek

Idź i powiedz to samo ludziom czekającym w korytarzach PUP.

Pozdrawiam
Kefas

AlLA
AlLA
11 lat temu
Reply to  Kefas

Jeżeli są tacy „mądrzy” jak ty to się nie dziwię że tam stoją.

realista
realista
11 lat temu

Buzek moim zdaniem to jeden z najgorszych premierow Polski.Poprostu szkoda gadac.

Anonimowo
11 lat temu

Popieram Buzka i Frankiewicza!

zobaczcie
zobaczcie
11 lat temu
olek
olek
11 lat temu

Widzieliście tą gazetę? http://www.kuriergliwicki.pl

janusz
janusz
11 lat temu

Jedynie pan Buzek nie boi się mówić prawdy o Gliwicach. To jest dobre miasto a Frankiewicz to dobry prezydent jednak nawet jak ktoś się z Frankiem zgadza i go popiera to boi się o tym powiedzieć bo go z partii wyrzucą. Wielu radnych po cichu popiera ZF ale udają że jest złym prezydentem bo tak im w partii każą. Dlatego chroń nas Boże przed zalewem partyjniactwa w Gliwicach. Jakie są tego efekty widać w kraju gdzie syn Tuska pracuje u kolegi, Amber Gold robi przekręt na miliony i nikt tego nie widzi itp itp.

danse macabre
danse macabre
11 lat temu

Ostatnie zdanie artykułu brzmi: Prof. Buzek pogratulował także prezydentowi Zygmuntowi Frankiewiczowi odważnych decyzji.
Myślę, iż pogratulował mu również ” odważnego kastrowania ” drzew w Gliwicach – nie licząc się z głosem mieszkańców!!!
Aleluja i do przodu!
Panowie! Podziękujemy Wam przy urnach wyborczych!!!

polak z knurowa
polak z knurowa
11 lat temu

Buzek to lobuz narobil dziadostwa i smieje nam sie w oczy, nic nie zrobil w Unii tylko niszczy i sprzedaje Polske razem z cala Platforma.

KK
KK
11 lat temu

Ja też popieram Buzka i Frankiewicza . Będę zawsze na nich głosować .

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI