spot_img

Jest portret pamięciowy gwałciciela. Policja liczy na pomoc

Gliwicka policja ustala tożsamość mężczyzny, który jest podejrzewany o próby gwałtów.

Prób tych dokonuje na przypadkowych kobietach od sierpnia 2011 roku na terenie miasta. Na podstawie zeznań pokrzywdzonych sporządzono dwa portrety pamięciowe wizerunku twarzy mężczyzny, natomiast jego sylwetkę zaatakowane kobiety opisują następująco: wzrost około 175-180 cm, szczupły, wiek około 30 lat.

Gwałciciel ostatnio zaatakował kilka razy w okolicach ulicy Pszczyńskiej.

Zobacz też: Gwałciciel nożownik atakuje

Apel policji

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na załączonych portretach, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Gliwicach, tel. 32 33 69 285, 32 33 69 280 lub z najbliższą jednostką policji.
Prosimy również o zgłaszanie się kobiet, które zostały zaatakowane, ale dotychczas nie złożyły zawiadomienia o przestępstwie.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. co moze zrobic Policja jak sama ma to w **** dzis nie ma Policji w Polsce bo sami sie boja wiec niema co na nich liczyc dlatego prosza o pomoc

    • Zgadzam się, policji nie ma! Dzisiaj „namierzyłem” tego gostka z portertu po lewej po 40 minutach od zgłoszenia dalej sobie łaził a to do parku Chopina poprzyglądać się dzieciom a to postać pod bramą na Dubios.

  2. W Gliwicach mamy jeden z największych monitoringów w Polsce tzn wydali na kamery ponad 120 milionów złotych a….
    1) Fontanna z centrum miasta została ukradziona (Chłopiec z Łabędziem i nie zrobili tego specjaliści tylko 3 młodocianych złomiarzy)
    2) Fauny naprzeciw UM w Gliwicach ktoś zaczął odpiłowywać
    3) Tunel koło dworca PKP zniszczony pomalowany sprayami pomimo że znajdują się tam 2 kamery !!

    Powiedzcie mi teraz jak to się może zdarzyć że oni nie potrafią odczytać z monitoringu kto znajdował się w okolicy w tych godzinach.
    Powiedzcie mi ku.. dlaczego policja i zwykli ludzie są tak zobojętniali a jeśli już się czepiają to osoby której nie powinni ?

  3. dam sobie głowę uciąć, że gdzieś widziałam tego po lewej, tylko nie umiem sobie przypomnieć dokladnie, jeszcze jakiś miesiac temu pracowalam kolo pszczyńskiej w sklepie spożywczym, może tam go gdzieś widzialam albo byl klientem, cholera nie wiem….

  4. 0000 – a skąd ty wziąłeś te 120 mln. złatych za monitoring? Dla porównania skoro sam stadion kosztował ok. 70 mln to idąc tą wartością kamera powinna być na każdym rogu ulicy w tym miejscu ( jedna kamera niech kosztuje 7 tyś. to z tej sumy można zakupić ponad 17 000 kamer).
    Jak zwykle coś tam brzęczy ale nie wiadomo gdzie. No chyba, że zostanie podane źródło.

    A może tak do tych wszystkich malkontentów może warto wychylić się dalej niż czubek własnego nosa.
    Obecna sytuacja jest pozostłością po poprzednim systemie.
    Co mnie to obchodzi niech to inni zrobią.

  5. Ja nie musze byc Policjantem, po co mi wstapic do policji, zeby miec wszystko w dupie.Takie sprawy lepiej samemu załatwić są na to sposoby tylko trzeba miec odwage a tej odwagi dzis NIE macie Pozdrawiam:))

  6. victor – ciekawe co masz na mysli. Może jesteś jednym z tych mieszkających na naszych osiedlach, co gdy ktoś zaparkuje na „twoim” miejscu to przejedziesz gwoździem po lakierze?

  7. No to wszystkie Gliwiczanki i Zabrzanki oraz mieszkanki okolicznych miejscowości – trzymać się na baczności, zakupić gaz łzawiący, ograniczyć samotne „spacery” do minimum… Oby go szybko złapali!

  8. Proszę aby jak najszybciej trafił ten człowiek przed wymiar sprawiedliwości.Nawet nie można czuć się bezpiecznie we własnym kraju.Tutaj również apeluję do jednostek policji aby patrolowali nasze miasto!

    • Owszem. Tylko jedno „ale”. Policji nie ma co go wydawać, bo go puszczą ******. Najlepiej znaleźć i zrobić porządek samemu. Ale tutaj drugie ale,ponieważ należałoby się upewnić, że złapany gościu jest tym którego się szukała. Po co niewinnego zatłuc, a ten właściwy by się z tego jeszcze uśmiał i sytuacja byłaby podobna.

  9. Dzisiaj w szkole sp7 gliwice do klasy przychodzi moja kolezanka i mówi pani że wczoraj gdy szła do dziadka ok 15.00.po drugiej stronie ulicy szedł ten gościu gdy ona na niego popatrzyła on uśmiechnął się do niej.
    zaczęła szybciej iść ten padalec przeszedł na jej strone ulicy i chciał złapać ją za rękę ona zaczęła uciekać. i uciekła na całe szczęście(współczuje jej) gdy dobiegła do bloku swojego dziadka opowiedziała wszystko i pojechali na policje.]

    KAMILA SERDECZNIE CI WSPÓŁCZUJE
    ps takich gnoji trzeba łapać i na krzesło elektryczne!!!!!!!!!!!!!

  10. ludzie prosze was!do tych co go widzieli!!! nie ogladajcie seriali kryminalnych bo wam fikcja z realem sie miesza!! ogladajcie telenowele !!!!

  11. Bardzo się boję!!nie chciałabym paść tej osobie w ręce. Słyszałam jak pewna pani rozmawiała z koleżanką o tym jak przy ul.Drzymały zostały zgwałcone i zabite 2 dziewczyny.Jednak inni ludzie mówili że tylko zgwałcone.A policja nic se z tego nie robi więc co wystarczy czekać. A to czekanie może skończyć się tragicznie;(Strzeżcie się i uważajcie
    POZDRAWIAM:)

    • To byłą plotka 😉 Tak samo teraz robi się legendy z tego gościa – każdego napadł każdego zgwałcił każdy go widział. Pohamujcie wyobraźnię.

  12. ja tego człowieka widziałem już dawno dawno temu, i jestem tego pewny. !!
    Ale wtedy nie wiedziałem ze takie rzeczy wyczynia..
    Widziałem go i jego kolegę z 3m podeszli do mnie i mojego kolegi zapytali o godzinę wyciągłem tel. dobrze ze miałem stara nokie 3310 i odeszli bez dziękuje. Ja wraz z moim kolega staliśmy pod klatka jak do nas podeszli, poszliśmy w stronę Tesco niedaleko Kopernika oni kierowali się w tą samą stronę przed nami daleko daleko schodziła starsza pani po schodach. Za atakowali ją wywrócili na ziemie i ukradli torebkę kobiecie, gdy zobaczyłem to z kolegą od razu ruszyliśmy na pomoc starszej kobiecie, która wołała o pomoc i z płaczem prosiła nas byśmy ich gonili ale było po wszystkim uciekli w las.. I jestem pewien na wszystko że jak następnym razem spotkam tych ludzi lub tych ******* gwałcicieli to roztrzaskam im mordy. A co do policji to ona za ***** jest nam nie potrzebna, nigdy jej nie ma na miejscu, oni chcą byśmy im pomagali.. My im czy oni nam.. Niech się zastanowią. Na prawdę ludzie jak będziecie widzieć tych chamów lejcie ich w *** bez myślenia o konsekwencjach, za dużo kobiet cierpi, a one nie poradzą sobie bez nas. ********** *********** * ***** ******** !!

    • no rozumie widziales godz.podales !!! tylko o co chodzi z tym telefonem?? a jak bys mial nokie 6600 to co ??? zgwalcil by ten tel!!! czytaj co piszesz !!!

  13. Skoro on może gwałcić dlaczego nie można by jego dać tam gdzie jego by zgwałcili?
    umieścić go miedzy takimi jak on innym robi.

  14. Biedne te kobiety które prowadzą autobusy do późnych godzin nocnych, nigdy nie wiedzą kiedy on wejdzie do autobusu i na końcowym przystanku zostaną sam na sam z takim typkiem

  15. Policja to dno!!!!!! Zajmuja sie gownami a porzadnej oblawy zrobic nie potrafia… Moze niech studenci z osiedla akademickiego sami zrobia oblawe… wystawia jakas fajna laske a potem gnoja zlapac skopac i zadzwonic na policje… Albo nie bo jeszcze to ich wsadza do wiezienia…
    Komendo macie portrety… czas na oblawe!!! Tajniakow wystawic i capnac gnojka…

  16. ludzie nie piszcie tutaj ze chodzicie sami nie wymieniajcie ulic i nie podsylajcie mu pomyslow z kad pewnosc ze on nie czyta tych komentarzy ????

  17. ja to bym poszukał w tych miejscach co zgwałcił. ps:a tak wogule to skoro mają nagrania jak gwałcił to czemu od razu nie łapali tylko nagrywali?

    • zostalam napadnieta przez tego faceta w czapce z napisem MICHELIN,byl prawie odetyczny,tylko ze w tedy mial okolo tyg.zarost kaptur ktory mu sie zsunal podczas szarpaniny byl rzeczywiscie szczuply okolo 180wzrostu ucieklam mu-cale szczescie,nikomu o tym nie mowilam czy moje zeznania cos dadza?

  18. no to grono widzieli pl rosnie !!! tylko prawda jest taka ze teraz kto bedzie mial czarna czapke to bedzie podejrzany !!!! bylem wczoraj swiatkiem to sie niestety nie zmieni bo sami sie nakrecacie . yeti tez ponoc widzieli ale kazdy go opisuje inaczej biale futro czarne itp.itd. .. tu jest prosciej bo jest portret pamieciowy!! i jestem przekonany ze nikt nie zwraca uwage na wyglad tylko na czarny ubior !! bo dziala podswiadomosc ktora zapisala czrno biale zdjecie (czapka )

  19. miesiac temu o godzinie 19 na janowie,podazajac do sklepu spacerkiem bo byl fajny cieply wieczor,zostalam napadnieta przez prawie identycznego faceta z czapką MICHELIN,tylko ze w tedy mial kaptur,widzialam jego twarz bo mu sie zsunal jak sie szarpalismy,na szczescie udalo mi sie uciec a to dzieki mojej skurzanej kurtce bo byla rozpieta i sliska,jeszcze jedna kobieta go widziala,czy mam to gdzies zglosic?

  20. Zlapac gnoja i samosad!!!! Tu policja nic nie pomoze, owszem ale jak juz cos sie stanie. Wczoraj gonili go po moim osiedlu uciekl gdzies do jakiejs klatki, wyskoczyl oknem i uciekl… brawo panowie brawo ;]

  21. Ja juz mam tego wszytkiego dosc ! Co sie ***** tu dzieje na tym slasku .. ; / A policja zamiast działać to ja nie wiem co oni robią ! Dzieci starch wypuscic na podwórko ! Nie wiadomo kiedy ten debil znów zaatakuje …

  22. Ostatnio słyszałam że jakiś facet zaatakował dziewczynę na przejściu pomiędzy ul. Korczoka a Poznańską . NA szczęście udało jej się uciec dzięki interwencji jakiegoś mężczyzny. Ponoć podszedł do niej i zapytał czy ma pożyczyć zapalniczkę a potem zarzucił jej kurtę na głowę i chciał ją zaciągnąc gdzieś . Ale to nie jedyna historia z Sośnicy . Ostatnio jak kolega taty mojego kolegi robił coś przy garażu koło szachty to jakiś typ się tam czaił krążył i wgl. , a potem szła siostra tego kolegi z pieskiem też nie daleko garażu to ten typek podszedł do garażu i zapytał się czy długo będzie jeszcze robił bo mu przeszkadza światło . Oczywiście ten kolega jego taty powiedział że jeszcze trochę i zawołał tą dziewczynę do siebie do garażu żeby nie wracała sama tylko czekała aż on skończy . Mieszczanki Gliwic szczerzcie się ! 🙁

  23. jak najszybciej powinni go złapać!

    a nie oni wiom gdzie atakuje i jka wyglada a policja nic nie robi!!!

    ja juz sama boje sie wyjsc z domu!

  24. Słuchajcie dzisiaj przy ul.Błogosławionego Czesława 2 kobiety 35-45 lat zostały zaatakowane i pokaleczone przez tego w czapce michelin!!!UWAGA wszystkich rodziców ostrzegam nie puszczajcie dzieci samych do szkoły a szczególnie tych którzy dorastają i mają swoje problemy(KOBIETKI)ZACHOWAJCIE SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

  25. OSTRZEŻENIE ten typ dzisiaj zaatakował kobietę przy ul.Sportowej
    Uważajcie ja sama się boję chociaż mieszkam na Sośnicy i wcale się nie dziwi tym którzy wyzywają policję bo ona nic nie robi tylko to czego nie trzeba!!!!!!!!!!!!!!!ZABIJCIE GO I SPOKUJ NA CAŁE ZYCIE BEDZIE

  26. UWAGA TEN TYPEK ZAATAKOWAŁ DZISIAJ 28.11.2011r 2 KOBIETY PRZY UL.SPORTOWEJ W GLIWICACH.WIĘC UWARZAJCIE BO MOŻE WAS TO SPOTKAĆ JA WAM TEGFO NIE ŻYCZĘ BO SAMA BOJĘ SIE WYJŚĆ Z DOMU MIMO TO ŻE MIESZKAM NA SOŚNICY GDZIE DUZO LUDZI CHODZI I RACZEJ W BIAŁY DZIEŃ NIC SIĘ NIE POWINNO WYDARZYĆ CHOCIARZ TO RÓŻNIE BYWA

  27. Drodzy internauci!

    ZastNowcie sie nad tym co wypisujecie w komenterzach.
    Ten psychopata (inaczej nie mozna tego ujac) dzieki waszym wypowiedziom mysli, ze jest bez karny. Policja robi z pewnoscia wszystko co w jej mocy by go zlapac. Jednak trudno by za kazdym razem gdy dostana informacje, ze ktos widzial osobe w czapce „micheline”, poniewaz ludziom czesto moze sie cos przewidziec.

    Teraz krotka uwaga do kobiet. Ten chory czlowiek z pewnoscia czyta te informacje i to ze wy piszecie, ze sie go boicie jeszcze bardziej go podnieca i podjudza. Rozumiem wasz strach, badzcie ostrozne, starajcie sie jak najrzadziej wychodzic samotnie z domu czy pracy. Jednak nie przyznawajcie sie publicznie do waszej slabosci, bo to niczego dobrego nie przyniesie.

    Uwazajcie na siebie. Pozdrawiam.
    Psycho

  28. Wcale sie go nie boje moze mi podskoczyc !! Dla kobiet ktore sie boja kupcie sobie gaz łzawiacy ; dd !!! Ten gaz jest zajebisty nosi go juz prawie całe Zabrze .. !!! Jak frajer dostanie po galach to juz nie dotknie nikogo ! ; /

  29. ******** ******** … ; / Nikt sie go nie bojii !!! Kobiety nosic noze , Gazy łzawiazy , ; // ****** sie oberwie to bd miał

  30. Moze by ta policja patrolowala kolo zaborza bo jest duzo podejrzen ze tu grasuje .. Juz nie raz moje dziecko ktos gonił .. !!! Pokazywał czesci ciała ******* i raz złapał kolezanke w klatce ale jej tata usłyszał pisk !!! I szybko wybiegł na klatke .. tego **** łapcie a nie siedzicie z rekami na kolanach .. !! ;/ ; / ; / ; / ; / ; / ; / ; /; / Od ul. Pawliczka prosimy o Patrolowanie Policji ! Bedziemy bardzo wdzieczni.

  31. Nic tylko pogratulować Panu Burmistrzowi Miasta Pyskowice i policji, za tak sprawnie przeprowadzone poszukiwania. jak tam dalej pójdzie to w Ameryce przez facebooka ludzie będą wiedzieć jak ten zboczeniec wygląda, ale mieszkańcy miasta nie, bo rysopisów nikt nigdzie nie rozwiesza! Czyżby miasto było, aż tak biedne?!

  32. co racja to racja kazdy go widzial kazdy go zna tylko nikt go zlapac nie umie wy sie wszyscy go boicie a prawda jest taka ze chlopak ma chcice i stara sie byc romantycznym tylko mu to nie wychodi .Moim zdaniem koles zrobi co ma zrobic i pojdzie dalej wcale nie jest taki grozny jak go opisuja

  33. nikt nie chce go opisac??
    a od czego jest policja??
    maja rysopisy …
    wiedzą gdzie sie bunkruje…
    kolo politechniki , w pyskowicach i innych rejonach…
    nie umią wystwić młodych policjantek z doświadczeniem..
    np. takie po 3 klasie gdy teraz maja praktyki…
    nie rozumie takiego zachowania policji.. na żula , pijaka, pijanego rowerzyste wyskocza a na nożownika sie boja…??
    takie akcje to tylko na śląsku a szczególnie w okolicach gliwic i…
    pozdrawiam !

  34. moja siostra chodzi na studia do gliwic i pod uniwersytetem zgwałcił jej kołeżanke :(,współczuje pokrzywdzonym laskom:(

  35. No kur.. jak nic widziałem tego gościa po lewej i to nie raz, nie dwa, nie umiem sobie przypomnieć dokladnie w jakim miejscu gdybym wcześniej trafil na ten artykuł to bym zareagował :/

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI