r e k l a m a
spot_imgspot_img

Kabaret Smile w sobotę na placu Krakowskim

W najbliższą sobotę, 14 września finał miejskiej kampanii profilaktycznej „Używaj życia – nie używek”.

Wystąpią AbradAb i kabaret Smile. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 na pl. Krakowskim. W programie są występy artystyczne gliwickiej młodzieży, konkursy. Będzie też rodzinny park zabaw, a w nim: symulator dachowania, alkogogle, pokazy carvingu w mydle i stoiska informacyjne. Straż miejska będzie znakować rowery. Będzie też można się nauczyć jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Na scenie wystąpią: znany polski raper i były członek oraz współzałożyciel zespołu Kaliber 44 – AbradAb, a także kabaret Smile.

W ramach kampanii przeprowadzonej przez miasto Gliwice zorganizowano szereg konkursów skierowanych do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz rodziców. Rozstrzygnięcie konkursów już w sobotę w czasie finału kampanii na pl. Krakowskim.

Aktualizacja – 12.09.2013 r.

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od Urzędu Miejskiego zaplanowany na sobotę koncert Abradaba, który miał uświetnić finał miejskiej kampanii profilaktycznej „Używaj życia – nie używek”, nie odbędzie się.

Artysta odwołał występ z przyczyn osobistych. Informujemy, że w dniu 14.09.2013 r. o godzinie 18:30 na pl. Krakowskim zamiast Abradaba wystąpi zespół MESAJAH & Riddim Bandits.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI