r e k l a m a


Kolejny wypadek na niebezpiecznym skrzyżowaniu

Do bardzo poważnego wypadku doszło wczoraj na skrzyżowaniu ul. Kozielskiej i Wyczółkowskiego.

Kierujący audi uderzył w jadącego rowerem mężczyznę. Ranny z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

W jadącego ul. Kozielską w stronę Gliwic 36-letniego letniego mężczyznę uderzyło audi a4 kierowane przez 22-letniego rybniczanina. Ranny rowerzysta został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali kierujacemu uprawnienia do kierowania.

Policja apeluje do kierowców jadących ulicą Kozielską (droga z pierwszeństwem przejazdu) o stosowanie zasady ograniczonego zaufania. Powtarzające się wypadki i kolizje w tym miejscu świadczą, że układ skrzyżowania generuje błędy wśród niektórych kierowców. Każdorazowo sprawcy, najczęściej spoza Gliwic, tłumaczą, że byli przekonani, iż jadą drogą z pierwszeństwem przejazdu. Choć skrzyżowanie jest dobrze oznakowane, niestety wielu kierowców popełnia tam błędy.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek_P
Jacek_P
9 lat temu

To może dodatkowo zamontować lampy żółte błyskowe ( ale na na akumulator, tylko zasilane słonecznie)? Proste rozwiązanie, a na pewno by zwiększyło bezpieczeństwo. A z drugiej strony jest tam dużo miejsca i można by rondo zrobić. Ale Gliwice to nie Rybnik… tu pewnie wolą ętelygętne światła postawić. No i przy budowie trzeba by usunąć drucianych rowerzystów Andrzeja…

Jacek_P
Jacek_P
9 lat temu
Reply to  Jacek_P

… nie na akumulator… miało być.

Kros
Kros
9 lat temu

nie ma niebezpiecznych skrzyżowań tylko są kierowcy – debile

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI