r e k l a m a


Koncert w Gliwicach: Kasia Popowska i Grzegorz Hyży

W ramach Rajdu Miejskiego 360 stopni w Gliwicach wystąpią znani polscy artyści. Na scenie pod radiostacją wystąpią Kasia Popowska oraz Grzegorz Hyży.

To już kolejny Rajd Miejski 360 stopni w Gliwicach. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. Tym razem rajd odbędzie się 9 i 10 maja. Pierwszego dnia, czyli w sobotę zawodnicy będą poruszać się na piechotę, a limit czasu wynosi 4 godziny.

Zadaniem zawodników jest zaliczenie jak największej liczby punktów kontrolnych. Długość trasy to ok. 25 km. Drugiego dnia zawodnicy startują na rowerach; na trasie będą jednak do pokonania również odcinki piesze, kajakowe i na rolkach. Limit czasu wynosi 8 godzin. Zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych nie jest obowiązkowe. Długość trasy – ok. 75 km.

W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe. Będzie prowadzona osobna klasyfikacja dla kategorii: zespoły męskie, zespoły mieszane lub żeńskie, zespoły męskie, suma wieku członków zespołu nie mniejsza niż 90 lat, zespoły mieszane lub żeńskie, suma wieku członków zespołu nie mniejsza niż 90 lat.

Rajd wystartuje w 9 maja o godz. 15.00 spod gliwickiej radiostacji. Już można się zapisywać. Warto się pospieszyć, bo osoby, które zapiszą się do 19 kwietnia zapłacą 50 złotych wpisowego. Później kwota ta wzrośnie do 75 złotych.

Koncert odbędzie się 9 maja wieczorem pod gliwicką radiostacją.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI