r e k l a m a
spot_imgspot_img

Korzystasz z gliwickiej biblioteki? Przeczytaj

W dniach od 13 do 17 listopada 2017 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach przeprowadzi reinstalację bibliotecznego systemu komputerowego.

W związku z tym przez cały tydzień będzie niedostępny katalog elektroniczny OPAC. Nie będzie można przeszukiwać bazy książek i innych zbiorów oraz czytelnicy nie będą mieli wglądu w stan swoich kont czytelniczych.

W piątek 17 listopada 2017 r. konieczna jest przerwa techniczna. Biblioteka Centralna, Biblioforum oraz wszystkie filie w mieście będą tego dnia nieczynne.

„Za utrudnienia w korzystaniu z usług biblioteki przepraszamy. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany oraz wdrożenie nowej wersji oprogramowania ułatwią jakość i sprawność obsługi” – mówią bibliotekarze.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na wydarzenia zaplanowane 17 listopada br., które odbędą się zgodnie z harmonogramem:
– godz. 17.00, Filia nr 5 przy ul. Perkoza 12 – spotkanie z cyklu CONRAD PO TRZYKROĆ!
wykład prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka z Uniwersytetu Śląskiego pt. Czy okręt należy do morza czy do lądu? O Murzynie z załogi „Narcyza” oraz wernisaż fotografii Śląskiego Yacht Clubu.
– godz. 18.00, Filia nr 23 przy ul. Sopockiej 2 – spotkanie autorskie z Aleksandrem Lubiną. Rozmawiać będziemy o jego ostatnich książkach o Śląsku.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI