Letnie oglądanie startuje w Europie Centralnej. Sprawdź repertuar

Już 2 czerwca rusza Letnie Kino Samochodowe Europy Centralnej. Co tydzień w czwartek do końca wakacji zobaczymy za darmo największe filmowe hity.

Wielkie oglądanie startuje w pierwszy czwartek czerwca. – Zapraszamy do nas już o godz. 20:00, wtedy wokół specjalnego ekranu rozpoczną się gry, animacje i konkursy, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla miłośników oglądania pod chmurką – mówi Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora Europy Centralnej.
– Będzie można wygrać między innymi popcorn, który przyda się każdemu kinomaniakowi podczas seansu. Z myślą o niezmotoryzowanych gościach przygotowaliśmy także 80 leżaków znajdujących się w specjalnej strefie w pobliżu ekranu.
Letnie Kino Samochodowe w Europie Centralnej to już niemal tradycja. Na niemal stumetrowym ekranie będą prezentowane najlepsze filmy ostatnich lat. Żeby każdy mógł usłyszeć je jeszcze lepiej, zostanie wykorzystane nagłośnienie hybrydowe. Dzięki niemu dźwięk będzie rozchodzić się nie tylko za pomocą systemu głośników, ale także poprzez dostrojenie radia samochodowego na odpowiednią częstotliwość. Na parkingu przed Europą Centralną już w najbliższy czwartek zobaczymy wyjątkową produkcję kręconą również w Polsce. „Most szpiegów” to fabularna opowieść, w której oprócz historii zimnej wojny i angażującej fabuły, zobaczymy znakomitą kreację aktorską Toma Hanksa. Wstęp na Letnie Kino Samochodowe jest bezpłatny.

Misie opanowały Europę
Do 12 czerwca codziennie w Europie Centralnej odbywa się także Fabryka Pluszaków. Podczas akcji można między innymi stworzyć sobie własną maskotkę, czy wziąć udział w warsztatach edukacyjnych. W każdy weekend za zakupy za minimum 100 złotych nie zabraknie okazji do wspólnego wyprodukowania z dziećmi misia z certyfikatem. W części z nich znajdą się także karty na dodatkowe zakupy w Europie. Udział w warsztatach i fabryce pluszowych misiów jest darmowy.
Więcej informacji o propozycjach, jakie ma dla odwiedzających Europa Centralna można przeczytać na stronie www.europacentralna.eu

Repertuar Letniego Kina Samochodowego Europy Centralnej – wstęp wolny: czerwiec

2 czerwca – Most Szpiegów, USA 2015, 144 min
9 czerwca – Marsjanin, USA 2015, 144 min
16 czerwca – Rio 2, Portugalia, Anglia 2014,101 min
23 czerwca – Locke, USA, Wielka Brytania 2014, 85 min
30 czerwca – Dziennik cwaniaczka 3, USA, Kanada 2012, 94 min

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomEE
tomEE
6 lat temu

Całkiem ciekawy repertuar !!

majk
majk
6 lat temu

Fajny repertuar. Ciekawi mnie jak taka publika zareaguje na „Locke”

tomEE
tomEE
6 lat temu
Reply to  majk

Hehe … znudzeni zapewne zaczną się gździć w autach 😉

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI