spot_imgspot_img


Mam podpis lidera, czyli nowa akcja marketingowa Piasta

Gliwice miastem lidera. Niebiesko-czerwoni po siedmiu kolejkach z przewagą sześciu punktów nad Cracovią przewodzą ligowej stawce, a nazwiska naszych piłkarzy stają się powoli rozpoznawalne wśród fanów w całej Polsce.

Na punkcie zespołu Radoslava Latala oszaleli zwłaszcza najmłodsi kibice, którzy wraz ze swoimi rodzicami szczelnie wypełniają sektor rodzinny na domowych meczach przy Okrzei. To z myślą o nich Piast rusza z nową akcją promocyjną „Mam podpis lidera”.

Cel jest jasny – przekazanie przez piłkarzy Piasta jak największej liczby fankart oraz specjalnych planów lekcji z autografami uczniom lokalnych szkół podstawowych.

Na pierwszy ogień piłkarze Piasta Gliwice, Patrick Dytko i Bartosz Szeliga udali się do mieszczącej się w Bojkowie Szkoły Podstawowej nr 8. Wizyta zawodników gliwickiego zespołu była dla uczących się dzieci dużą niespodzianką. Wcześniej wiedziała o niej tylko dyrekcja szkoły. – Bardzo cieszymy się, że gościliśmy w naszej szkole piłkarzy Piasta Gliwice. Bierzemy co roku udział w wielu akcjach organizowanych przez klub. W ubiegłym uczestniczyliśmy w Szkole na Stadionie i Akademii Młodego Kibica. Wizyta sportowców przyniosła wiele radości naszym uczniom, co zresztą widać – mówi Mariola Dumin-Kowal.

W środę Hebert Silva Santos oraz Gerard Badia odwiedzili SP nr 16. – Niespodzianka się udała. Młodzi kibice oszaleli na punkcie naszych zawodników. Atmosfera była świetna, było dużo radości i śmiechu. Fankarty i plany zajęć były rozchwytywane. Ze śmieszniejszych sytuacji – były prośby o podpisy nawet na butach! Cieszymy się, że nasza akcja ma tak dobry odbiór i dziękujemy dyrekcjom za miłe przyjęcie w swoich szkołach i udaną współpracę – mówi Jarosław Kaszowski, który wraz z piłkarzami odwiedził szkołę w Bojkowie oraz na Trynku. W najbliższych dniach odwiedzone zostaną kolejne szkoły.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ja
ja
7 lat temu

S.P 16 przecież mieści się na Trynku, zaraz przy lotnisku, a nie na oś. Zubrzyckiego, no co Wy? 🙂

Jarek
7 lat temu

Chodziłem do tej szkoły, kiedy jeszcze nosiła imię patrona Aleksandra Zawadzkiego. Zawsze była w dzielnicy TRYNEK, skąd osiedle Zubrzyckiego?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI