r e k l a m a


Moc atrakcji pod namiotem cyrku Arlekin

spot_img
r e k l a m a

Reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi mieszkańcom Gliwic nowy atrakcyjny program sezonu 2011.

Czołowi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na infogliwice.pl możecie wygrać bilety do cyrku!

Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej Waldek i Paweł, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademonstrują jedyny w Polsce pokaz akrobatyczny na batucie. W nowych, również jedynych w Polsce efektownych pokazach na „kołach śmierci” po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin zaprezentuje się duet „Turk”.

Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira,zabawna groteską akrobatyczna, ekwilibrystyka na wałkach oraz tajemnicze… lalki nanajskie.

Bawić Państwa będzie clown Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku. Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

GLIWICE
obok Centrum Handlowego Arena

21.05 / sobota / godz. 15:00 i 18:00
22.05 / niedziela / godz. 14:00 i 17:00

Wszystkie bilety do cyrku Arlekin zostały rozdane. Zwycięzców poinformowaliśmy droga mailową. Gratulujemy!

Chcesz dostać bilet do cyrku Arlekin?

Specjalnie dla naszych Czytelników, we współpracy z cyrkiem Arlekin przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać bilet na niezwykłe przedstawienie. Do rozdania mamy 10 bezpłatnych 3-osobowych zaproszeń na widowisko / każde zaproszenie – 1 osoba dorosła + 2 dzieci do lat 12-tu / na sobotę godz. 18.00

Aby wygrać wejściówkę do cyrku, wyślij na adres [email protected] krótkie uzasadnienie dlaczego to właśnie Tobie mamy podarować bilet. W tytule wiadomości wpisz „KONKURS”. 19 maja wybierzemy 10 najlepszych, a zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jakub lange65
jakub lange65
12 lat temu

macie rozłożyć cyrkowy namiot w CHOCZU i ŃECH WYSTĘPY BĘDĄ W SOBOTĘ I W
TĄ NIEDZIELE
KONIEC

olcia1rose
olcia1rose
12 lat temu

Ten cyrk jest beznadziejny jest tylko 5 występujących, którzy przebierają sie za innych . Byłam wczoraj z młodszą kuzynką na 8 lat, chiała wyjść już przed końcem części 1 , bo ją zanudzało . A nie wspominając o cenach w sklepiku, to puszka ( sprajta) jest po 5 zł, no waidomo oni na tym zarabiają. Moje końcowe zdanie,Nie opłaca sie chodzić do tego cyrku…

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI