„Nie będzie pan miał do czego wracać”. Jarosław Wieczorek po godzinach

Jarosław Wieczorek to twarz PiS w Gliwicach. Przed wyborami parlamentarnymi mówiło się, że będzie pewną „jedynką” do Sejmu.

Ku zaskoczeniu wielu, nie wystartował w wyborach. Tuż po nich okazało się, że premier Beata Szydło mianowała go Wojewodą Śląskim.

W kolejnym wydaniu programu „Po godzinach” Łukasz Fedorczyk i Marek Morawiak rozmawiają z Jarosławem Wieczorkiem, gliwiczaninem, Wojewodą Śląskim. Były gliwicki radny przyznał, że ciężko było zrezygnować z mandatu samorządowca. Jak wiadomo – wojewodą się bywa, a radnym jest się przed cztery lata. – Mam do czego wracać… mam wspaniałą rodzinę – mówi Wieczorek.
Zachęcamy do oglądania najnowszego wydania najpopularniejszego programu publicystycznego realizowanego w gliwickich mediach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczanin
Gliwiczanin
6 lat temu

karierowicz który zrobi wszystko dla wlasnego sukcesu. po trupach do celu. czemu nie powiedzial nic o swoim zachowaniu wobec posła Chłopka?

Anonimowo
6 lat temu

Dużo zrobił dla Gliwic? Jestem ciekawy co bo z tego co slyszałem zrobił dużo dla siebie

nikt ważny
nikt ważny
6 lat temu

Każdy wie że załatwił rondo im Kaczyńskiego w Gliwicach i za to został wojewodą. W wyborach do sejmu nie mialby żadnych szans dlatego nie startował. Taki Pyzik rozwaliłby go w drobny mak swoim wynikiem, a na wojewode nie trzeba startować

obserwator
obserwator
6 lat temu

Jeden z najbardziej merytorycznych samorządowców na śląsku, ja jestem optymistą. PiS dało co miało najlepsze.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI