r e k l a m a
spot_imgspot_img

„Nie wchodź tam, bo spadniesz”. Zacznij przygodę ze wspinaczką

Dorośli powoli wychodzą z nowego zjawiska tzw. depresji pourlopowej, a dzieciaki i młodzież dopiero czeka wdrożenie się w szkolne obowiązki.

Ale wrzesień to nie same smutki i oczekiwanie na jesienną słotę – a ponieważ wracamy do treningów sekcji Stowarzyszenia GTW na ściankach wspinaczkowych – jest to też moment, od którego znów bawimy się w „podłoga to lawa” 🙂 I to na całkiem sporą skalę!

W ramach działalności statutowej Stowarzyszenie GTW prowadzi sekcje wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży w trzech lokalizacjach: na hali sportowej przy ul. Kozielskiej 1 w Gliwicach, na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach oraz w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Gierałtowicach. Zajęcia są organizowane w tych lokalizacjach już od pewnego czasu, mają swoich stałych bywalców, ale z każdym rokiem dochodzą nowi zainteresowani. Dlatego też pragniemy zaprosić na spotkania inauguracyjne odpowiednio w miejscach uczęszczania na zajęcia:
– 08.09.2014, godz. 16:30 – w Gierałtowicach
– 09.09.2014, godz. 17:00 – w Gliwicach
– 10.09.2014, godz. 17:30 – w Pyskowicach

Będzie to okazja do spotkania z instruktorami, zadawania pytań, wypróbowania swoich sił (polecamy zabranie stroju sportowego i zmiennego obuwia) oraz otrzymania harmonogramu zajęć.

Części Czytelników może się wydawać, że wspinanie się to dla dzieciaków i młodzieży zabawa, chwilowe zwolnienie z często słyszanego z ust rodziców „nie wchodź tam, bo spadniesz”. I rzeczywiście w pewnej mierze tak jest. W końcu zachęcamy uczestników do chodzenia po ścianach i sufitach! Ale zaplanowane przez nas zajęcia sekcji, to także dobrze przemyślany trening sportowy prowadzony przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską. To także wspólne porażki i wspólne sukcesy. To wyjazdy na zawody i w tereny skałkowe (jeśli pogoda nam odpowiednio dopisuje). To nowi koledzy i koleżanki. To też spora ilość wiedzy i dyscypliny. I tak naprawdę – jest to sport dla wszystkich!

Wszystkich zainteresowanych zajęciami zapraszamy do kontaktu z koordynatorką sekcji wspinaczkowych w Stowarzyszeniu GTW – można to zrobić mailowo ([email protected]) bądź przychodząc na zajęcia. A poczynania dzieciaków i młodzieży można na bieżąco śledzić na profilu facebook.com/GTWGliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI