r e k l a m a


Operator monitoringu zauważył złodzieja rowerów

Wczoraj, dzięki czujności operatora monitoringu akademickiego, zatrzymano na gorącym uczynku mężczyznę kradnącego rower.

Powiadomieni przez straż akademicką policjanci podjechali w rejon ul. Konarskiego i zatrzymali podejrzanego ujętego z… nożycami w rękach.

Akcja rozegrała się około godz. 16.00 przy ul. Konarskiego. 28-latek wcześniej kręcił się w pobliżu zabezpieczonego linką roweru. To zainteresowało straż akademicką. – Błyskawiczne powiadomienie i natychmiastowa akcja przyniosły efekt w postaci zatrzymania złodzieja na gorącym uczynku. To 28-letni gliwiczanin. W styczniu opuścił zakład karny, gdzie spędził 2 lata i 3 miesiące, skazany za… kradzieże rowerów – podaje policja.

Jak się okazuje, kilka dni wcześniej detektywi z III komisariatu, prowadząc dochodzenie dotyczące kradzieży roweru o wartości 2500 zł na szkodę studenta, natrafili na trop wskazujący jako podejrzanego właśnie zatrzymanego wczoraj gliwiczanina. Policjanci sprawdzają, czy oprócz tych dwóch przestępstw nie dopuścił się on innych czynów karalnych. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mc
Mc
7 lat temu

Są w tym artykule prawdy pół prawdy i gów..prawdy

tomEE
tomEE
7 lat temu

Widocznie ….. podobało mu się w pierdlu,ciepło jest gdzie spać , jest co jeść, TV za darmo, siłownia biblioteka ŻYĆ NIE UMIERAĆ !!

tomek sz.
tomek sz.
7 lat temu

Tak, za kradzież do 5 lat, ale tak się zresocjalizował, że wyszedł już po dwóch po to, żeby kraść dalej. Gratulacje, dla polskiego wymiaru „sprawiedliwości”

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI