Piękni i Młodzi – o co chodziło w ich medialnej wojnie? Kim jest ich wokalistka?

Jedna z najgłośniejszych sytuacji w Polsce? Rozwód państwa Narożnych. A dokładniej to, co działo się w styczniu pomiędzy nimi i ich partnerami. Wszyscy mówili wtedy, że zapalnikiem tej całej sytuacji była Magda Narożna, która przestała opiekować się ich córką, nie pozwalała małej widywać się z ojcem, a dodatkowo wybrała sobie na partnera bardzo agresywnego mężczyznę. Niektórzy zupełnie nie widzieli o co chodzi, nie wiedzieli kim jest Magda Narożna. Inni z kolei szeroko komentowali jej decyzję o wyrzuceniu z zespołu swojego ex-męża. Poznajmy lepiej Magdę Narożną, a także całą tę sytuację.

Kim jest Magda Narożna?

Najpierw przedstawmy jedną ze stron tego całego konfliktu. A w zasadzie to poznajmy osobę, którą obwinia się za to całe zamieszanie – choć do końca nie wiadomo czy słusznie.
Narożna urodziła się w Łomży i od zawsze lubiła śpiewać. Poszła jednak nieco inną drogą i postanowiła zostać dyplomowanym technikiem jako higienistka stomatologiczna. W międzyczasie jednak ktoś dostrzegł jej talent i zaproponował, aby założyła zespół weselny. Koncertowała więc, od 16 roku życia, na weselach ze swoim zespołem – Magda Band.
Później, ze swoim mężem, postanowiła założyć zespół „Piękni i młodzi”, co miało miejsce w 2012 roku. Wystąpili razem w programie „Must Be The Music” i dotarli do finału. Wylansowali razem takie przeboje jak „Niewiara”, „Kocham się w tobie” czy „Ona jest taka cudowna”. Więcej o Narożnej możecie poczytać na https://pinkwall.pl/magda-narozna, gdzie pojawia się wiele innych, praktycznych informacji np. wiek, wzrost, waga czy informacja o Instagramie Narożnej.
Byli małżeństwem z Dawidem Narożnym siedem lat. Kiedy się rozstawali – zapowiedzieli, że to nie wpłynie na losy zespołu. Stało się jednak zupełnie inaczej.

Afera u „Pięknych i młodych”

To był bardzo chętnie opisywany i rozdmuchiwany temat. Kiedy wydawało się, że już wszystko cichło – rozpalało się na nowo. Rzekomo obecny partner Narożnej pobił jej byłego męża, a także zaatakował obecną partnerkę Dawida Narożnego. Później partnerka Narożnego chętnie opisywała całe zdarzenie w mediach społecznościowych, o czym informował między innymi portal Pinkwall.pl. W końcu zaczęli grać córką, aż ostatecznie Narożna postanowiła pozbyć się byłego męża z zespołu.
Na razie sprawa ucichła, ale wydaje się, że to nie będzie koniec tej medialnej przepychanki. W końcu wszyscy czekają jak zakończy się ta sprawa – kto w końcu był wszystkiemu winny, a kto nie miał racji. Jeśli będziecie śledzić doniesienia na Pinkwall – będziecie na pewno wiedzieli o tym pierwsi.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI