reklamaspot_img
spot_imgspot_img

Pies zamknięty w samochodzie, a właściciele na zakupach

Dyżurny straży miejskiej w Gliwicach został powiadomiony, że w samochodzie przed jednym z centrów handlowych znajduje się pies.

Wysłany na miejsce patrol zgłoszenie potwierdził. W samochodzie uchylony był tylko szyberdach. Strażnicy udali się do pracowników ochrony, którzy przez radiowęzeł poprosili kierowcę samochodu o przybycie na parking. Po krótkim oczekiwaniu do samochodu przyszedł kierowca wraz z rodziną i wyjęli przestraszonego psa z samochodu.

Rodzinie strażnicy wytłumaczyli jak niebezpieczne dla życie i zdrowia czworonoga jest przetrzymywanie psa w samochodzie, w którym uchylony jest tylko szyberdach.

Pamiętaj!
To od Twojej reakcji zależy szybka i skuteczna pomoc zamkniętemu w nagrzanym aucie zwierzęciu czy dziecku. Zwracajmy uwagę na zaparkowane w pobliżu auta, kiedy idziemy do galerii handlowej, czy na kąpielisko. To nic nie kosztuje. W sytuacji, kiedy jesteśmy świadkiem takiego zdarzenia zadzwońmy pod bezpłatny numer telefonu 986 do dyżurnego straży miejskiej lub 997 do dyżurnego policji.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI