r e k l a m a
spot_imgspot_img

Powstaną nowe mieszkania w Gliwicach

Przy ul. Granicznej w Gliwicach powstaną nowe mieszkania wybudowane przez miejską spółkę ZBM II TBS. To już czwarty etap budowy osiedla.

Dotychczas w tym miejscu, w mieszaniach przygotowanych przez „dwójkę”, zamieszkało 277 rodzin. Nowa inwestycja trafi do kolejnych 46.

Okolica przy lesie cieszy się ogromną popularnością, a mieszkania są wynajmowane od razu. Dlatego ZBM II TBS z sukcesem kontynuje kolejny, końcowy etap inwestycji w tym rejonie. Na początku br zostały oddane do użytku dwa budynki o łącznej liczbie 57 mieszkań. W tej lokalizacji jest już dziesięć budynków, teraz powstaną dwa kolejne. Zamieszka w nich 46 rodzin. Gdy inwestycja się zakończy, osiedle przy zbiegu ulic Strzelniczej i Granicznej będą zamieszkiwały 323 rodziny.

– Nowa inwestycja to dwa budynki z 23 mieszkaniami każdy i dwa lokale użytkowe oraz miejsca postojowe dla mieszkańców. Część lokali zostanie przeznaczonych na wynajem, a część na sprzedaż. Ogłosiliśmy przetarg na wyłonienie generalnego wykonawcy inwestycji. Otwarcie ofert nastąpi pod koniec sierpnia. Nowi lokatorzy na Graniczną powinni się wprowadzić w pierwszym kwartale 2017 roku – wyjaśnia Katarzyna Giza z ZBM II TBS.

W Gliwicach powstało już 849 mieszkań których inwestorem jest ZBM II TBS.


MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI