Pieszy potrącony na ul. Sowińskiego. Na Kościuszki ucierpiała rowerzystka

W Gliwicach na przejściu przy ul. Sowińskiego potrącono pieszego, a na Kościuszki – rowerzystkę. W Przyszowicach z kolei w naczepę ciężarówki wjechał motocyklista.

12 stycznia nie był dobrym dniem na gliwickich drogach.
Zaczęło się o godzinie 7.50 na przejściu dla pieszych przy ul. Sowińskiego. 29-letnia kobieta kierująca oplem, wyjeżdżając z parkingu i skręcając w lewo, nie zauważyła 63-letniego pieszego, który prawidłowo szedł przeznaczonym dla niego przejściem. Mężczyznę przetransportowano do szpitala.

O godzinie 11.50 przy ulicy Kościuszki kierujący hondą 80-latek, podczas wyprzedzania jadącej w tym samym kierunku rowerzystki, potrącił kobietę prawym bokiem pojazdu, w wyniku czego 30-latka upadła i doznała obrażeń. Została przewieziona do szpitala.

Około godz. 16.30 na ul. Gliwickiej w Przyszowicach 32-latek kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. W tym czasie drogą z pierwszeństwem jechał 29-letni motocyklista. Doszło do zderzenia. Kierowca jednośladu doznał obrażeń i śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego został przetransportowany do jednego ze śląskich szpitali.

Policja wyjaśni okoliczności wszystkich wymienionych wypadków.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Romek
Romek
17 dni temu

dziadzio 80 lat powinien autobusem kursować albo taxi. Sorry, czas na samodzielne wyjazdy samochodem to już nie w takim wieku.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI