Podkreślamy kobiece piękno! Dzień Kobiet w Parku Handlowym Arena

Doskonale wiemy, że dzień kobiet powinien trwać przez cały rok, ale skoro zbliża się ta niezwykła data w kalendarzu – świętujemy! Z okazji Dnia Kobiet pragniemy podkreślić piękno wszystkich Pań, rozdając modną biżuterię. Zapraszamy do Parku Handlowego Arena!

W dniach 4 i 5 marca (piątek i sobota) w Parku Handlowym Arena świętujemy Dzień Kobiet. Przypominamy wszystkim Panom, że warto przygotować się zawczasu i zaplanować ukochanej Kobiecie jakąś niespodziankę. Podpowiemy, że nic tak nie poprawia humoru płci pięknej, jak udane zakupy i biżuteria. W Parku Handlowym Arena czeka wiele marek i sklepów, które na co dzień trafiają w gusta Pań. Będzie to doskonały moment do odświeżenia garderoby i wiosennych porządków w szafie.

W zamian za zakupy nagradzamy prezentami.

Każdy, kto wyda 100 PLN będzie mógł otrzymać modną bransoletkę ze stali nierdzewnej. Dyskretne bransoletki, ozdobione zawieszkami od kliku lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem i dodają kobietom blasku bez względu na look. Doskonale sprawdzają się ze zwiewnymi sukienkami, strojami formalnymi czy casualowym zestawem. To prezent który spodoba się każdej kobiecie – bez względu na wiek!
Promocja trwa od godz. 11.00 do 18.00 w najbliższy piątek i sobotę. Zapraszamy!
Przypominamy, że od 1 marca zniesionych zostało większość obostrzeń. Na terenie centrum wszystkich Klientów obowiązuje stosowanie maseczek ochronnych.
materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI