r e k l a m a


Politechnika Śląska przechodzi na zdalne nauczanie

Od 21 stycznia 2022 roku zajęcia na Politechnice Śląskiej w trybie zdalnym.

W związku ze wzrostem liczny zakażeń wirusem Sars-Cov-2 w regionie, w czasie od 21 stycznia 2022 r. od godziny 15:00 do 28 lutego 2022 r. wszelkie formy kształcenia na Politechnice Śląskiej (studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, kształcenie doktorantów oraz inne formy kształcenia) są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W trybie kontaktowym nadal mogą odbywać się zajęcia wymagające infrastruktury badawczej i laboratoryjnej lub kształtujące umiejętności praktyczne. Badania konieczne w ramach przygotowania prac dyplomowych, projektów inżynierskich lub projektów PBL, albo w ramach działalności studenckich kół naukowych również mogą odbywać się w formule kontaktowej, na warunkach określonych przez prorektora ds. studenckich i kształcenia.

Egzaminy dyplomowe przeprowadza się w formie kontaktowej. Jednak w szczególnie uzasadnionych przypadkach dopuszcza się możliwość przeprowadzenia egzaminu dyplomowego przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za zgodą rektora na wniosek prodziekana ds. kształcenia/z-cy dyrektora ds. kształcenia.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wolny
Wolny
2 lat temu

Kiedy się skończy wreszcie ten cały cyrk.?

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI