r e k l a m a


Politechnika wybiera. Adam Czornik odpowiada na nasze pytania

W środę 20 kwietnia odbędą się wybory rektora Politechniki Śląskiej.

To wybory bardzo ważne, bo osoba, która przez kolejne 4 lata będzie zarządzała uczelnią będzie musiała zmierzyć się z wieloma problemami m.in. z tym, że od kilku lat systematycznie spada liczba studentów. Tuż przed wyborami zaprosiliśmy obu kandydatów do udziału w programie, w którym w ciągu kilku minut mogliby przedstawić swoje poglądy na temat uczelni.

Zarówno prof. dr hab. inż. Adam Czornik jak i prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk mieli odpowiadać na te same pytania. Na wyrażenie swoich poglądów mieli za każdym razem po 120 sekund. Niestety, 15 minut przed umówionym nagraniem jeden z kandydatów prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk wycofał się z udziału w naszym projekcie. Właśnie dlatego na pytania odpowiada tylko prof. dr hab. inż. Adam Czornik.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
student
student
8 lat temu

Czornik to rozsądny wybór bo facet nie chce rewolucji ale pozytywnych zmian. Natomiast Mężyk będzie kontynuował fatalne rządy Karbownika.

Anon
Anon
8 lat temu
Reply to  student

Nie wiem skąd te bzdurne opinie rozsiewane przez fanatyków Czornika, że Mężyk będzie kontynuował politykę Karbownika. Może stąd, że nie macie żadnych merytorycznych argumentów, więc posługujecie się takimi plotkami. Program Czornika jest nijaki (podobnie zresztą jak Mężyka), dużo obiecywania – dam wam to, dam wam tamto, uczelnia jest w ruinie, ale pod moimi rządami będzie lepiej. Żadnych konkretów, a już tym bardziej nie ma informacji skąd wziąć na wszystko kasę. Ja też mógłbym obiecać, że każdy wydział zostanie wyremontowany – ale co z tego, skoro nie podam źródeł finansowania? A taka ogólna informacja „z dotacji, z projektów” niewiele mówi. Dla… Czytaj więcej »

Anonimowo
8 lat temu

jaki sympatyczny facet! 🙂

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI