r e k l a m a
spot_imgspot_img

Prezydent Gliwic nagrodzi liderów

Już od kilku lat, wraz z nadejściem marca, rozpoczyna się konkurs Prezydenta Miasta Gliwice „Lider Społeczny Roku”.

To okazja, by docenić osoby i organizacje, które w minionym roku zrobiły wiele dla lokalnej społeczności i podjęły ciekawe inicjatywy. Jakie? To zależy od gliwiczan. Na nominacje do każdej z 5 kategorii Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych czeka do 31 marca.

Wygląda na to, że zapał naszych społeczników nie słabnie, a ich grono stale się powiększa – mówi Paweł Januszewski z Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP – Z roku na rok zauważamy coraz większe zainteresowanie konkursem. Jego prestiż rośnie, a nagradzani społecznicy, ludzie biznesu wspierający działalność społeczną oraz inicjatywy prezentują coraz wyższy poziom. Można powiedzieć, że nasza nagroda stanowi już teraz gwarancję jakości pracy społecznej – dodaje. Nagrody zostaną przyznane w 5 kategoriach: Organizacja Roku 2015 (pod uwagę brana będzie cała ubiegłoroczna działalność zgłoszonych organizacji pozarządowych), Lider Społeczny Roku 2015 (nagroda dla najbardziej zaangażowanych społeczników), Inicjatywa Roku 2015 (to wyróżnienie trafi do grupy osób lub organizacji, która zorganizowała ciekawe przedsięwzięcie dla mieszkańców Gliwic), Biznesowy Dobroczyńca Roku 2015 (o tytuł mogą ubiegać się przedsiębiorcy i firmy wspierające lokalne inicjatywy społeczne) i Debiut Roku 2015 (to miano przypadnie organizacji pozarządowej, która została zarejestrowana nie wcześniej, niż w II półroczu 2014 roku i podjęła działalność w minionym roku).

Kandydatów do poszczególnych kategorii może zgłosić każdy mieszkaniec naszego miasta. Wystarczy wypełnić formularz (dostępny na stronie www.gcop.gliwice.pl oraz w filiach GCOP) i złożyć go osobiście w jednej z filii Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych. Można go również przesłać faksem (na numer 32/232-04-77), lub wysłać w formie zeskanowanego, wypełnionego oryginału z podpisem na adres e-mailowy: [email protected].


MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI