spot_imgspot_img


Spotkaj się z Pascalem Brodnickim w Forum

Znawca kuchni Pascal Brodnicki w sobotę (18 marca) oraz świetny pisarz Szczepan Twardoch w piątek (17 marca). Oto znakomici goście nadchodzącego weekendu w gliwickim CH FORUM.

Pascal, znany kucharz, prezenter telewizyjny i autor książek kulinarnych, przyjedzie z okazji III edycji konkursu „Z Forum możesz więcej”. Do jego finałowego etapu zakwalifikowało się 10 osób, które właśnie walczą o nagrody i lepszą sylwetkę oraz kondycję. Ważnym elementem konkursowego programu jest dieta, a właśnie o przyrządzaniu zdrowych potraw będzie możliwość zamienić kilka słów z Pascalem. W CH FORUM pojawi się on już ok. godz. 14:00, by na specjalnie zaaranżowanym stanowisku dać prawdziwy popis sztuki kulinarnej.
Początek weekendu to z kolei nie lada gratka dla miłośników literatury: spotkanie ze Szczepanem Twardochem. Znanym i topowym pisarzem młodszego pokolenia. Autorem m.in. takich wydawniczych bestsellerów, jak: „Morfina”, „Drach”, czy najnowszego „Króla”. Zdobywcą prestiżowych nagród, w tym m.in. Paszportu Polityki (2012), Nagrody Fundacji im. Kościelskich (2015) oraz nagrody literackiej Brücke Berlin (2016). Spotkanie jest częścią cyklu „Babska Stacja”, przy którym CH FORUM kooperuje z Biblioforum. Czas i miejsce akcji: Scena FORUM (I p.), 17 marca (piątek), godz. 18:00. Wstęp bezpłatny.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI