spot_img

Straż miejska kontroluje place zabaw. Sypią się mandaty

Funkcjonariusze straży miejskiej codziennie odwiedzają miejsca, w których bawią się dzieci.

Od początku lipca 2015 r. w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2015” Strażnicy Miejscy przeprowadzili 224 kontrole placów zabaw pod kątem ładu i porządku publicznego oraz niedopuszczenia do aktów wandalizmu i dewastacji mienia.

Wskutek przeprowadzonych kontroli strażnicy podjęli następujące interwencje:

2 osoby ukarano mandatem karnym za zakłócanie ładu i porządku publicznego.
2 osoby pouczono za spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazem.
1 osobę pouczono za zanieczyszczenie miejsca dla publiczności.
1 osobę pouczono za usiłowanie spożywania napojów alkoholowych w miejscu objętym zakazem.
1 sprawę przekazano do Służb Miejskich związku z zanieczyszczonym terenem na placu zabaw.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI