r e k l a m a


Szukasz pracy? Przyjdź na piknik do Kirchhoff Polska

W dzisiejszych czasach stabilna praca to podstawa. W Gliwicach jedną z firm, która zapewnia zatrudnienie jest KIRCHHOFF POLSKA. Teraz pojawia się szansa, by dołączyć do zespołu tej firmy. I to wszystko przy kawie i ciastku!

Co ciekawe, 15 października odbędzie się Piknik Rekrutacyjny w firmie KIRCHHOFF POLSKA. Będzie to świetna okazja, by poznać firmę od środka i sprawdzić co przedsiębiorstwo może nam zaoferować oraz jakich pracowników szuka. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują pracy przy produkcji lub w magazynie. Co trzeba zrobić? To bardzo proste. Wystarczy przyjechać do firmy KIRCHHOFF przy ul. Nobla 3. Tam w luźnej atmosferze będzie można dowiedzieć się więcej. Piknik odbędzie się 15 października, w godzinach 11:00 – 14:00.

Jeśli więc szukasz stabilnego zatrudnienia, to koniecznie weź udział w pikniku. Zabierz ze sobą osoby, które też rozglądają się za nową pracą. Podczas wydarzenia poznasz szczegóły oferty pracy oraz zobaczysz halę produkcyjną. Dostaniesz także pamiątkowy gadżet.

„Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną przy kawie i ciastku – gwarantujemy miłą atmosferę” – zapewniają przedstawiciele firmy.

Jeśli więc szukasz pracy, chcesz zmienić firmę lub rozpoczynasz swoją karierę zawodową – koniecznie musisz pojawić się 15 października przy ul. Nobla 3.
plakat piknik jpg
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI