r e k l a m a


Targi Wnętrz i Ogrodów w Gliwicach już w najbliższy weekend

spot_img
r e k l a m a

W dniach 20 – 21 maja w Gliwicach będzie odbywać się kolejna edycja Targów Wnętrz i Ogrodów HOME & GARDEN 2017, które już od siedmiu lat wpisały się w terminarz majowego weekendu miasta Gliwice. Patronat nad Targami objął Prezydent Miasta Gliwice oraz Rektor Politechniki Śląskiej.

– Dzięki współpracy z Politechniką Śląską nasi zwiedzający będą mogli skorzystać z Porad Architektów Wydziału Politechniki Śląskiej na ich stoisku, a tym samym będą mogli dowiedzieć o możliwościach projektowania i wyposażania swoich wnętrz. W hali zaprezentują się producenci mebli kuchennych, salonowych, mebli do pokojów dziecięcych – mówią organizatorzy. – Naszym zwiedzającym zostaną przedstawione jedne z najlepszych na rynku materace dla zdrowego snu. Liczne elementy wyposażenia wnętrz takie jak fotele masujące, wanny spa czy wyciskarki do soków zostaną przedstawione Państwu w ciągu dwóch dni targowych – dodają.

Kolejny panel, który jest skierowany dla zwiedzających, to OGRÓD. Kiermasz roślin ozdobnych będzie trwał dwa dni na terenie zewnętrznym w godzinach od 10 do 17.
Producenci kwiatów balkonowych, tarasowych, krzewów ozdobnych, bylin itp. będą dla Państwa prezentować swoją ofertę służąc fachową poradą oraz doświadczeniem. W hali swoje stoiska zaprezentują projektanci terenów zielonych oraz Polski Związek Działkowców Delegatura Rejonowa Gliwice.
Organizator ze swojej strony przygotował atrakcje dla najmłodszych zwiedzających. FLOJAMO Klub Kreatywnego Inżyniera w ciągu dwóch dni poprowadzi warsztaty na płycie hali w tematyce ZACZAROWANY OGRÓD, w godzinach od 10 do 17. Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w tworzeniu i aranżacji wymarzonego ogrodu pod okiem instruktorów.
Zwiedzający mają możliwość pobrania bezpłatnego biletu wstępu, który znajduje się na stronie www.promocja-targi.pl.

HOME & GARDEN – Targi Wnętrz i Ogrodów, Gliwice 20-21.05.2017
Hala Sportowa Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska
TARGI CZYNNE W GODZINACH od 10.00 do 17.00 (sobota, niedziela)

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI