spot_img

Terroryści zajęli śluzę w Rudzińcu. Wkroczyła policja (TV)

Terroryści zajęli strategiczną śluzę w Rudzińcu. Policyjni płetwonurkowie niezauważenie dostali się w okolice śluzy.

By odwróć uwagę przestępców, odpalili ładunki hukowe. Policyjni komandosi – płetwonurkowie zatrzymali jednego napastnika, a drugiego strzałem z broni obezwładnił snajper. To scenariusz ćwiczeń policyjnych, które odbyły się wczoraj.

Śluza w Rudzińcu koło Gliwic pełni istotną rolę dla transportu wodnego, ale to również ważny element infrastruktury przeciwpowodziowej. Co za tym idzie – jest obiektem szczególnie ważnym dla bezpieczeństwa. Wczoraj przed południem ćwiczyli w tym miejscu policyjni antyterroryści. Dwaj terroryści dostali się do budynku śluzy, zagrozili jej zniszczeniem i rozstrzelaniem zakładników. Antyterroryści mieli więc za zadanie uwolnić pracowników i uchronić obiekt. W ćwiczeniach wzięło udział ponad kilkadziesiąt osób. Wszystko po to, by sprawdzić, czy służby są przygotowane na wypadek podobnego ataku.


film KMP Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI