r e k l a m a


Tragedia na Politechnice. Student wypadł z okna na 8 piętrze

Tragedia na gliwickiej uczelni.

Młody mężczyzna wypadł z okna na ósmym piętrze w budynku Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Niestety, poniósł śmierć na miejscu. Sprawą zajęli się policjanci, próbują ustalić czy było to samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek.

Przypomnijmy, że podobny wypadek miał miejsce w czerwcu ubiegłego roku.

Student piątego roku Politechniki Śląskiej wypadł z szóstego piętra akademika Solaris.

Zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Jednak wówczas był to nieszczęśliwy wypadek podczas imprezy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

32 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
politechnik
politechnik
12 lat temu

pewnie egzaminów nie zaliczyl i skoczył…. 🙁

studentka
studentka
12 lat temu

szkoda chłopaka, młody był. on wyskoczył z okna w ubikacji i spadł na zaparkowany samochód. makabra jakas

kaśka
kaśka
12 lat temu

[*] współczucia :(( wykładowcy którzy go nie zaliczyli będą mieli wyrzuty sumienia pewnie

Tomek
Tomek
12 lat temu
Reply to  kaśka

Nie wiem czemu mieliby mieć, gość nie powinien ze sobą kończyć z powodu takiego względnie błahego powodu. Widać był słaby, pozostaje uczyć się na cudzych błędach.

wylegarnia batmanow
wylegarnia batmanow
12 lat temu

To na politechnice tradycja raz do roku skacza, kto dalej, kto wyzej. I niech sobie skacza bedzie wiecej miejsc pracy. Najlatwiej sie nawalic, nacpac i misja na marsa…

agnieszka uś
agnieszka uś
12 lat temu

****** jesteś, wiesz?

jo
jo
12 lat temu

Szkoda na ciebie słów.W odróżnieniu od ciebie to pewnie był bardzo wrazliwy człowiek.Takich jak ty nic by nie ruszyło

Evangelion
Evangelion
12 lat temu

Wypadł, a może go zamordowali….więcej jak pewne że sesja się rypła. rodzice cisnęli, a z kadrą nie zawsze można się dogadać. Sam to rok temu przerabiałem.

Mateusz
Mateusz
12 lat temu

Tak to jest jak się jest pod presją, czy to rodziców, czy znajomych, czy własnych ambicji… Wystarczy jeden impuls, i po człowieku.

mgr inż po POL. ŚL.
mgr inż po POL. ŚL.
12 lat temu

Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej z końca lat 90-tych wtedy było 2 razy trudniej niż w obecnych czasach. Ale zdaje sobie sprawę,że sesja na POLIBUDZIE nawet w obecnych czasach do ciekawych nie należy, znam ten ból zaliczeń , a później te wszystkie sesje egzaminacyjne, szczególnie te na dwóch pierwszych latach. PRAWDZIWA MAKABRA

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

Nie MAKABRA, tylko im sie uczyc nie chce i na ostatnia chwile zdac ciezko. Trudno sie dziwic, ze prowadzacy z nimi rozmawiac nawet nie chca. Na palcach jednej reki policzyc mozna ludzi z kazdego wydzialu, ktorzy naprawde nie maja czasu, aby to wszystko na czas ogarnac.

student z tego samego wydziału
student z tego samego wydziału
12 lat temu

Moim zdaniem to ewidentnie było to samobójstwo. Wyskoczył przez okno w łazience a otworzenie plastikowego okna nie dzieje się przypadkiem. Powodem był oblanie egzaminu. Słyszałem też, że znaleziono przy nim czy tam w łazience kartkę z oblanego 4 terminu egzaminu. Upadek zakończył się na zaparkowanym samochodzie (Nieoficjalne źródła).

nieznajoma
nieznajoma
12 lat temu

znałam go i był on zawsze dobrym uczniem. wiec egzaminy pewnie zaliczył. Raczej presja otoczenia albo psychiki.

....
....
12 lat temu

znałam go i oblany egzamin raczej nie mógł być tego powodem, on był zawsze wzorowym uczniem….

Ona123
Ona123
12 lat temu

Znam go od urodzenia. Zawsze był wzorowym uczniem. Dajcie mu spokój!!! [*] [*] [*][*] [*] [*]

ZiOm
ZiOm
12 lat temu

Nie oceniajcie nikog, dzis swiat obraca sie kolo kasy i du.., Na ludziach jest wywierana presja sa coraz bardziej naciskani , wykorzystywani i nie kazdy moze to wytrzymac takie cisnienie.
Dzis czlowiek bez kasy lub znajomosci nie jest czlowiekiem wedlug rozmowania spoleczenstwa, wszystko to zawdzieczamy kapitalizmowi ktory polega na wykorzystaniu czlowieka.
Kapitalizm zniszczy ludzkosc

x
x
12 lat temu
Reply to  ZiOm

tak jak wczeniej feudalizm, komunizm, socjalizm, etc. Niestety, czasami ci wartościowi tego nie wytrzymują. I co teraz???

antydebil
antydebil
12 lat temu
Reply to  ZiOm

gdzie Ty masz kapitalizm w Polsce?

student polsl
student polsl
12 lat temu

Szkoda chłopaka [’]

zen
zen
12 lat temu

był wzoprowym zdolnym uczniem i dlatego nie potrafił kombinować i ściągać, a na polibudzie niestety prowadzący i wykladowcy nie potrafią uczyć, albo im się nie chce. tylko wymagają, a student ma się uczyć sam i dlatego podwinęła mu się noga. A, że nie był przyzwyczajony do niepowodzen, rodzice także, nie wytrzymał. Żal takiego wartościowego, zdolnego, przyzwoitego człowieka. to wielka strata dla nas wszystkich. nie umiem się z tym pogodzić, taki wartościowy człowiek, z powodu takiej bzdury, takiego nieistotnego epizodu w życiu. wielki żal…

jo
jo
12 lat temu
Reply to  zen

Szczera prawda.Popieram każde słowo

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

STRASZNA TRAGEDIA, CHŁOPAK MIESZKAM NIE DALKO MNIE [*]

ehs
ehs
12 lat temu

Właśnie od 'wzorowych, pilnych i uczciwych’ najwięcej się wymaga. Ja po roku na tym wydziale zrezygnowałam z ideałów i już liczy się dla mnie tylko zaliczenie egzaminu, nieważne czy na ściągach, czy w inny sposób. Zbyt często było tak, że o ocenie nie decydowały zarwane noce, tylko ślepe szczęście, to którą grupę się pisało, czy pilnujący 'wyszedł sobie na papierosa’. To jest frustrujące, szczególnie dla osoby, której wysiłek zawsze przekładał się na dobre stopnie. Tu już tak nie ma. Wyścig szczurów. Zawsze mu się udawało, teraz nie dał rady – presja, ambicja, frustracja. Gratuluję mu tylko swego rodzaju odwagi. Wolę… Czytaj więcej »

I.D.
I.D.
12 lat temu

S! Odpoczywaj w spokoju.[*]

EB
EB
12 lat temu

Oby to było ostatnie takie tragiczne zdarzenie! Młodzi trzymajcie się i nigdy nie poddawajcie! Zawsze jest jakieś wyjście! A życie jest najważniejsze! Piszę, bo jestem bezpośrednio tym zainteresowana, bo moja córka tam studiuje.

Kolejne samobójstwo
Kolejne samobójstwo
12 lat temu

Około 13-15 lat temu z tego samego budynku, na wewnętrzny dziedziniec wyskoczyła dziewczyna… [*]

matka
matka
12 lat temu

Moje dziecko też tam studiowało. Odpadło. Na szczęście miał do nas zaufanie. Po uszach mu się oczywiście dostało bo nie do końca nas słuchał. Ale cóż. Dojdzie do jakiegoś celu swoją, okrężną drogą.
Takie jest życie. Jak się czyta po latach różne życiorysy to też różnie z tym bywało.
Studenci nie zabijajcie się z TAKICH powodów!!! Na litość boską.!!! Czasem oblanie tak tragicznie wygląda. Czasem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Znam szczęśliwych ludzi, którzy na 4 roku odpadli i znaleźli inny sposób na życie.

luk
luk
12 lat temu

Studia w Gliwicach wyglądają po prostu inaczej niż np w takim Wrocławiu, myślę, że niektórzy wiedzą o co chodzi.

Mika
Mika
12 lat temu
Reply to  luk

Luku, niektórzy nie wiedzą, jak np ja. Napisz więc o co chodzi, bo jestem z miejscowości tego chłopaka i ciągle nie mogę zrozumieć tego desperackiego kroku.Wszyscy tu jesteśmy wstrząśnięci.

olala
olala
12 lat temu

samobójstwa się zdarzały, zdarzają i będą się zdarzać. nie wiem po co ta dyskusja – czy studia ciężkie czy nie, czy polibuda się różni od innych uczelni czy nie, czy kadra lepsza czy gorsza, bardziej czy mnie „ludzka”, czy kiedyś było trudniej… o co chodzi?! myślicie, że jeśli obciążymy odpowiedzialnością wykładowców czy rodziców, bo „zbyt duża presja”, to rektor zmieni kryteria oceny i zarządzi zmianę sposobu traktowania studentów, albo jakaś ustawa zakaże rodzicom wywieranie nacisku na studiujące dzieci?! dajcie spokój… zawsze i wszędzie, w każdych okolicznościach jeśli ktoś wpadnie na pomysł popełnienia samobójstwa to jest duża szansa, że to zrobi,… Czytaj więcej »

jo
jo
12 lat temu
Reply to  olala

ale on miał bardziej wrażliwą duszę,ja to rozumię.

olala
olala
12 lat temu
Reply to  jo

1. rozumiem, a nie „rozumię”; 2. skąd pewność, że ja mam mniej wrażliwą?…

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI