spot_img


Ukończyłeś Politechnikę? Szukasz pracy? Wybierz się na targi

Blisko 100 wystawców, mnóstwo ofert i wielka szansa na karierę. Politechnika Śląska w Gliwicach zaprasza na XIX edycję Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Impreza już 6 marca.

Między 9.00 a 15.00 w nowej hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej (ul. Kaszubska 28) studenci Politechniki, absolwenci i pracownicy naukowi uczelni będą mogli zapoznać się z rozmaitymi możliwościami aktywizacji na polu zawodowym. Ofertę blisko 100 wystawców z różnych branż wzbogacą prezentacje studenckich kół naukowych i omówienia projektów realizowanych na Politechnice Śląskiej, które zostały dofinansowane ze środków Unii Europejskiej oraz środków krajowych. Imprezie towarzyszyć będzie konferencja Edukacja Dualna – EDUAL.

Patronat honorowy nad Targami objęli tradycyjnie: minister nauki i szkolnictwa wyższego, minister rodziny, pracy i polityki społecznej, minister edukacji narodowej, minister rozwoju, wojewoda śląski, marszałek województwa śląskiego, prezydenci Gliwic i Zabrza, a także dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kojot
kojot
5 lat temu

szukają taniej siły roboczej, młode to więc jeszcze nie wie jakie są realia

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI