r e k l a m a


Ulica Zwycięstwa przejezdna od środy

Od 7 października, od godz. 6.00, przejezdna jest ul. Zwycięstwa.

Ulica została przebudowana na odcinku około 150 metrów. Odtworzono ją na stropach powstającego tunelu, w którym DTŚ przebiegać będzie między ulicami Zwycięstwa i Dworcową.

Wykonawca informuje, że w związku z udrożnieniem przejazdu, w nocy z 6 na 7 października przywrócona została wcześniejsza organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Wyszyńskiego. Zlikwidowany został buspas w ciągu ul. Wyszyńskiego. Tym samym przywrócone zostały dwa pasy: dla skręcających w prawo do ul. Zwycięstwa i dla jadących prosto ul. Wyszyńskiego w kierunku placu Piłsudskiego. Wykonawca przypomina, że nadal wyłączone z ruchu są fragmenty ulic Fredry i Dubois, które stanowią część placu budowy.

Od 7 października na swoją stałą trasę przez ul. Zwycięstwa powróciły autobusy linii A4, A4N i 224.

Ze względu na zmianę czasu przejazdu wprowadzone zostały korekty do rozkładów. Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej www.kzkgop.com.pl.

KK_IMG_2756


fot. Krzysztof Krzemiński

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nędza
nędza
8 lat temu

tyle prosimy o odpowiedz dlaczego nie ma deptaka jak był obiecany tylko robi sie z Gliwiczanina głupków zwycięstwa miała być zamknieta dla aut i co

Red
Red
8 lat temu
Reply to  nędza

Nie może zostać zamknięta, bo utworzono strefę płatnego parkowania. Nie po to się wprowadza opłaty za parkowanie, żeby kierowcy nie mogli parkować i płacić.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu
Reply to  nędza

I jest Akademicka, to jakaś masakra. Tereny wokół P. Ś. są wyłączone z płatnego parkowania. Przypadek?

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI