spot_img

Utrudnienia na ul. Toszeckiej. Budują przepust

Zawężenie jezdni, ograniczenie prędkości i ruch wahadłowy wprowadzone zostaną na ul. Toszeckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Borówkową.

13 lipca rozpoczynają się tam prace związane z budową przepustu. Roboty podzielone zostaną na dwa etapy. Roboty i tym samym utrudnienia w ruchu obejmą odcinek od skrzyżowania ul. Toszeckiej z ul. Borówkową w kierunku centrum Gliwic. Inwestycja powinna zakończyć się w czwarty kwartale br.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Na zdjeciu wyglada to extra powiedzmy ze mozna przejsc.. a teraz?? Zapraszam pomyslodawce by przeszedl ta droga na przystanek autobusowy!! Tam ledwo sie mieszcza auta a jak jedzie ciezarowka to mozna zapomniec o przejsciu przez kogokolwiek!!! Gdzie do cholery bezpieczeństwo pieszych sie pytam!!!!?? Tylko czekaz na wypadek!!!!!

  2. Kiedy to się zakończy ? Tyle czasu żeby trwała budowa jednego przepustu. Rozkopali i zostawili na kilka miesięcy. Kto w ogoóle zezwolił na tak długi czas realizacji? W chcinach wiadukt w 43h wymienią a tu przepust w 4msc nie mogą skończyć.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI