r e k l a m a


W Europie Centralnej Mikołaj wręczał prezenty. Ruszył też jarmark (TV)

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2014_12/20141207_europa_centralna.mp4″ /]

W Europie Centralnej można już poczuć klimat zbliżających się świąt. W sobotę, 6 grudnia, na dzieci czekał święty Mikołaj.

Wystarczyło wyrecytować wierszyk lub zaśpiewać piosenkę i pan z siwą brodą obdarowywał najmłodszych prezentami.

W bajkowej scenografii w choinkowym, ośnieżonym lesie pośród kolorowych domków i światełek dzieci pod okiem animatorów rozwijały się twórczo i przygotowywały przeróżne świąteczne ozdoby. Pomagali im w tym również piłkarze Piasta.

W Europie Centralnej 6 i 7 grudnia czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Było m.in. malowanie bombek, przygotowanie kartek świątecznych, ręcznie robione ozdoby choinkowe, figurki z gliny i soli, bałwanki ze styropianu oraz mikołajowe czapki.

O każdej pełnej godzinie na scenie pojawiał się Św. Mikołaj z workiem pełnym słodyczy. W międzyczasie woził również najmłodszych meleksem po parkingu centrum handlowego.

W weekend ruszył też Jarmark Bożonarodzeniowy, który jest usytuowany przy wejściu A. W klasycznych, drewnianych domkach na klientów Europy Centralnej czekają regionalne produkty, smakołyki i rękodzieło. Jarmark Bożonarodzeniowy czynny będzie codziennie do 23 grudnia w godzinach otwarcia galerii.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI