spot_img


Wicemistrzyni Polski trenuje w Gliwicach

Przez cały 2015 rok trwały spotkania w ramach Pucharu Polski Młodzików i Dzieci we wspinaczce sportowej. I znamy już ostateczne wyniki.

Reprezentanci gliwickiego stowarzyszenia GTW uczestniczyli w zawodach organizowanych w ramach pucharu, które odbywały się w całej Polsce – byli w Warszawie, Tarnowie, Bytomiu, Wrocławiu i Krakowie. Cały rok cieszyliśmy się ich sukcesami, kibicowaliśmy ich startom, oglądaliśmy zdjęcia i filmy.

Najbardziej ucieszyła wiadomość, że w ostatecznej klasyfikacji, po całym roku intensywnych treningów pod okiem instruktora Tymona Walińskiego, ich podopieczna Martyna Ciechanowska została wicemistrzynią Polski w Pucharze Młodzików i Dzieci.

W rankingu ujętych jest prawie 170 zawodników z całego kraju, a zawody Pucharu Polski to nie łatwizna.

Czasem w ciągu jednego dnia rozgrywano zawody w różnych konkurencjach (na czas i na trudność). Pozwoliło to na zbieranie punktów siedmiokrotnie. To nie były jedyne zawody, w których podopieczni GTW brali udział. W GTW Akademii Wspinania trenuje aktualnie wielu młodych zdolnych, przed którymi pierwsze starty w zawodach już w tym roku. Stowarzyszenie GTW, które organizuje zajęcia zaprasza do dołączenia – można z nimi trenować w Gliwicach (tu mają zajęcia dla przedszkolaków, dla dzieci i młodzieży, a także dla początkujących dorosłych), w Pyskowicach oraz Gierałtowicach (gdzie oferują zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej).

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek Wróbel, ABC WSPINANIA
Krzysiek Wróbel, ABC WSPINANIA
6 lat temu

Jak chcecie się wspinać jak Martyna a może spróbować udziału w zawodach wspinaczkowych dla dzieci to już niedługo 6 lutego zapraszamy na otwarte amatorskie charytatywne zawody wspinaczkowe dla dzieci w Fabryce Mocy w Gliwicach, których celem jest zbiórka funduszy na ratowanie życia Ani córki Gliwickich wspinaczy która jest bardzo ciężko chora. Więcej informacji o chorobie Ani znajdziecie na http://www.dlaani.pl/. O zawodach zaś informacje są tu:
https://www.facebook.com/events/741804125921245/. Wstęp i udział w zawodach jest bezpłatny, prosimy jednak o datki na rehabilitację Ani.
Organizatorem zawodów jest ABC WSPINANIA oraz AMOK oraz stowarzyszenie ANIMATOR w Gliwicach.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI