r e k l a m a


Wypadek na Tarnogórskiej. Wpadła w poślizg, auto zaczęło płonąć (TV)

spot_img
r e k l a m a

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu chevroleta z tirem.

Kobieta kierująca samochodem osobowym nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i dojeżdżając do skrzyżowania wpadła w poślizg. Następnie uderzyła w bok samochodu ciężarowego. Po chwili spod maski samochodu zaczął wydobywać się dym. Świadkowie natychmiast ugasili płomienie.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2011_11/20111130_wypadek_tarnogorska.flv” /]
 

Rok temu na ulicach leżała już gruba warstwa śniegu, dziś asfalt jest czarny, mimo to należy uważać.

W nocy temperatura spada poniżej zera i na jezdni pojawia się śliska powłoka. Należy pamiętać także o zmianie opon na zimowe.

Za informację o wypadku dziękujemy Panu Pawłowi.

 

Zobacz też: Groźny wypadek na „pajączku”

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tynia
Tynia
12 lat temu

Naprawdę dziś rano droga była śliska… Chyba nadszedł czas na zmianę opon!

arek
arek
12 lat temu

widziałem ten wypadek dziś, tzn auta które już tam stały i faktycznie niezły to dzwon był

Facet
Facet
12 lat temu

UWAGA, kobieta za kółkiem!

kris
kris
12 lat temu

A policja wlepia mandaty za brak gaśnicy,a tu widać że 7 pomogło,wiec powinni wlepiać mandaty za brak siedmiu gaśnic.Jak auto by mi się zaczęło palić to będę spier..uciekał

Grid
Grid
12 lat temu

Wczoraj rano przy temperaturze -4 st. C zamiatarka uliczna sprzątająca śródmieście miała włączone zraszacze wodne, tworząc tym samym, po kilku minutach od czasu jej przejazdu, idealne „lodowisko”. Pytanie… gdzie tu jest logika?

Adler
Adler
12 lat temu

Właśnie miał miejsce kolejny wypadek w tym samym miejscu. Na szczęście niegroźnie rogami zderzyło się Palio z rejestracją z Opola z innym pojazdem … też z Opola. Tak zacząłem się zastanawiać – w ciągu 5-6 lat widziałem w tym miejscu dziesiątki wypadków. Czy nie jest to spowodowane znajdującym się tam przystankiem autobusowym. Autobus staje na zatoczce i zasłania kierowcom skrzyżowanie z ulicą Lubliniecką. Z kolei osoby wyjeżdżające z Lublinieckiej przez stojący autobus nie widzą wtedy kierowców nadjeżdżających od strony Tarnowskich Gór. Trochę nieuwagi i wypadek gotowy. Oczywiście wina jest tych co nierozważnie wyskakują z podporządkowanej drogi, ale gdyby nie zatoczka… Czytaj więcej »

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI