r e k l a m a


Z. Frankiewicz razem z J. Gowinem. W Gliwicach odbyła się konwencja (TV)

Jeszcze niedawno był kandydatem na szefa Platformy Obywatelskiej. Otwarcie krytykował Donalda Tuska i już wtedy było jasne, że niebawem będzie poza PO.

Dwa tygodnie temu w Krakowie odbyła się pierwsza konwencja Jarosława Gowina. Dziś były minister sprawiedliwości przyjechał do Gliwic. W Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice odbyła się konwencja śląska. W auli drewnianej zgromadziło się wiele osób.

Przypomnijmy, że gdy Platforma Obywatelska powstawała to na Śląsku współtworzył ją Zygmunt Frankiewicz. Dziś członkiem tej partii już nie jest. Poparł oficjalnie Jarosława Gowina, bo jak mówi to uczciwy człowiek, który na wiele spraw patrzy podobnie jak on. Jarosława Gowina poparli także samorządowcy innych miast. Wśród nich jest Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. Śląskim koordynatorem projektu 1godzina.pl został zastępca prezydenta Gliwic Krystian Tomala. W Gliwicach będzie się starał zaangażować do współpracy Paweł Wróblewski.

Zobacz materiał TV

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2013_10/20131012_konwencja_gowina.mp4″ /]
realizacja: Łukasz Fedorczyk
 

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca PKM
kierowca PKM
10 lat temu

Jeśli Gowin się szybko nie podda i nie zadowoli się np: funkcja euro posła to wróżę mu sukces bo widze że sporo ludzi go popiera.

Anonimowo
10 lat temu

te same twarze raz przy tej parti raz przy tej zeby tylko się nachapać

Anonimowo
10 lat temu

Gowina to nadzieja Polski. Inni już zawiedli.

pedro
pedro
10 lat temu

Panie Frankiewicz ,jak pan sie zwiaze z Gowinem to jest katastrofa,nikt pana nie wybierze juz na Prezydenta,on jest straceniec –ani Pis ani PO–wolny strzelec,niech nie udaje uczciwego czlowieka zdradzil, i ludzia maci w glowach.rob pan swoje panie Frankiewicz,i nie sluchaj pan stracencow!!!

Szczery
Szczery
10 lat temu

Warto było być na tej konwencji! oby starczyło zapału do wyborów parlamentarnych!

jerzy
jerzy
10 lat temu

Panie Prezydencie,jak najdalej od tego nielojalnego narcyza Gowina.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI