Zadyma na meczu Piasta z Górnikiem. Co dalej?

Sobotni mecz 26. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Górnikiem Zabrze został zakończony przed czasem.

W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajne zebranie Komisji Ligi, która zadecyduje o rostrzygnięciu tego spotkania oraz o nałożonych karach.

W 81. minucie przy stanie 1-0 dla Niebiesko-Czerwonych sędzia Daniel Stefański postanowił przerwać mecz z powodu zamieszek na trybunach. Po kilkudziesięciu minutach arbiter zdecydował zakończyć spotkanie przed czasem.

Komunikat Ekstraklasy:
„W związku z przerwaniem meczu Piast Gliwice – Górnik Zabrze Ekstraklasa SA informuje, że decyzje odnośnie weryfikacji zawodów oraz kar dyscyplinarnych zostaną podjęte przez Komisję Ligi na nadzwyczajnym posiedzeniu w poniedziałek.”